Naši partneři

TICKETPORTAL - vstupenky na dosah

ticketportal- vstupenky na dosahNemusíte nikam chodit, stačí klinout, vybrat si a zaplatit - ticketportál je moderní internetový prodej vstupenek na kulturní a jiná představení a akce. Zaregistrujte se, vyberte si akci a místo a zaplaťte. Vstupenky si pak vyzvednete na nejbližším prodejním místě podle seznamu, třeba i v našich hotelech.Golem – legenda ožívá, divadlo Hybernia, Praha 1

Golem [muzikál] Autoři Golema se nechali inspirovat nejrůznějšími variantami legend o tajemné bytosti, která je na svět povolávána vždy, kdy je zapotřebí postavit se na ochranu Židů a vystavěli přitom příběh nový, originální, jehož děj se odehrává koncem 16. století, kdy v Praze vrcholilo napětí mezi obyvateli židovského ghetta a pražskými křesťany. Příběh je postaven na osudové lásce židovské dívky Rebeky a křesťanského mladíka Vojty, kteří se nehodlají podřídit okolním předsudkům a svou lásku stavějí nade vše. Divák se v muzikálovém Golemovi setká i s panovníkem Rudolfem II. či známým rabínem Loewym, v neposlední řadě pak i oživlým Golemem samotným, který v muzikálu dostává schopnost cítit a milovat! Herci jsou v příběhu lásky, napětí, humoru, tajemství a alchymie oděni do atraktivních středověkých kostýmů… (více na http://www.golem-muzikal.cz/)

Diesel

Diesel Jedinečná identita značky Diesel byla vybrána pro ošacení obsluhujícího personálu naší prestižní kavárny bon Café, kde se mohou návštěvníci setkat s posledními modními novinkami a seriálem akcí „bon café presents …“

Spolupráce s Evropským sociálním fondem a Magistrátem hl. města Prahy

Evropský sociální fond [ESF] Magistrát hlavního města Prahy Naše společnost se díky možnosti čerpání finančních prostředků z Evropského sociálního fondu (ESF) v rámci dotačního programu JPD 3, opatření 4.3 Rozvoj lidských zdrojů cestovního ruchu, rozhodla využít možnosti podpory dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace našich pracovníků formou kurzů zaměřených na zvyšování a doplňování komunikačních a jazykových dovedností. Magistrát hl. m. Prahy byl určen jako zprostředkující subjekt pro opatření Jednotného programového dokumentu pro Cíl 3.

SIXT - autopůjčovna s nejrozsáhlejší nabídkou osobních automobilů v ČR

SIXT Na základě dlouhodobé spolupráce pro Vás zajistíme výhodný pronájem automobilů a minibusů světových značek. Specifikaci Vašeho požadavku prosím proveďte při objednávce ubytování.

Western Union - spolehlivý transfer peněz v hotelech EuroAgentur Praha

Western Union Ve spolupráci s Western Union nabízíme našim hostům novou službu. Prostřednictvím hotelové recepce mohou hosté zasílat nebo přijímat hotovostní peníze ze všech koutů světa, kde má Western Union své pobočky. Podrobnosti Vám rádi sdělí pracovníci hotelových recepcí.

HC Sparta Praha

HC Sparta Praha Hokejový klub Sparta Praha je jedním z nejúspěšnějších a nejznámějších hokejových klubů v historii československého, resp. českého ledního hokeje. Vznikl roku 1893 pod názvem AC Královské Vinohrady. Před sto lety žilo Království české ve znamení návratu antické kultury, a tak již o rok později se v názvu objevuje slovo SPARTA. Přestože název klubu musel být v minulosti často měněn, Sparta v názvu setrvává více jak sto let.

Státní opera Praha

Státní opera Praha Státní opera Praha otevřená 1888 jako Nové německé divadlo hostila v minulosti řadu vynikajících světových umělců. Dnes navazuje na slavnou tradici uváděním světového repertoáru v nastudováních mezinárodních tvůrčích a interpretačních týmů. Noblesní prostředí spolu s prvotřídní kvalitou inscenací činí z návštěvy této scény nezapomenutelný zážitek.

Švandovo divadlo

Švandovo divadlo Moderní evropské kulturní centrum živého umění. Představení souboru Švandova divadla, přehlídka České divadlo, alternativní tvorba souborů: Buchty a loutky, Farma v jeskyni, Teatr Novogo Fronta, koncerty, scénické rozhovory, představení pro děti a edukační program Ateliér.
 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2015 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS