Léto - dovolená - odpočinek - relax

Letní dovolená spojená s odpočinkem, relaxací a aktivitou 

Nastává léto, doba dovolených a odpočinku. Daleko od každodenního spěchu a hluku měst odpočívejte a relaxujte. Hotely společnosti EuroAgentur Hotels & Travel a.s. nabízí tu pravou letní pohodu v nejoblíbenějších oblastech Šumavy, Severní Moravy a Krkonoš. Užijte si koupání, dlouhé procházky, nezničenou přírodou to vše v nejkrásnějších oblastech České republiky. V chládku lesa za slunečného dne vychutnáte projížďku na koni, nebo si vyjedete na kole poznávat krásy Čech. I když se hotely vzájemně liší, jedno mají společné - příjemné prostředí, kvalitní služby a příznivé ceny.

VYSOKÉ TATRY - EA Komplex Kúpelné vilky ***
Vysoké Tatry lákají mnoho hostů v průběhu celého roku. Využijte možnosti strávit letní dovolenou v překrásném vysokohorském prostředí, na čistém vzduchu, obklopeni lázeňskými službami.
EA Komplex Kúpelné vilky nabízí ideální příležitost letní dovolené pro rodiny s dětmi, pro sportovce a milovníky oddychu. Každá vila stojí samostatně v rámci celého areálu, má vlastní parkové stání a vchod. Vily jsou kompletně vybaveny kuchyňskými linkami s možností vlastního vaření a letní terasou s výhledem na tatranské štíty. Blízké výchozí body turistických tras a město Starý Smokovec jsou výhody, kterých byste měli využít.
Vysoké Tatry - EA Kúpelné vilky

ŠUMAVA

EuroAgentur Hotel Churáňov ***
V letních měsících jistě oceníte širokou nabídku pěších a cykloturistických stezek Šumavy a Kašperských hor, vhodných k výletům do krásné přírody Národního parku Šumava, stejně jako naučnou stezku „Churáňov". V nedalekém okolí hotelu se nacházejí tenisové kurty, minigolf, plovárna a bowling. Po dlouhých výletech a procházkách vám nabídneme odpočinek v hotelové sauně, nebo příjemnou masáž. Šéfkuchař hotelu Vám připraví mnoho vynikajících jídel z české kuchyně, kterou vám naservíruje náš ochotný personál.
EuroAgentur Hotel Churáňov

Hotelový komplex EuroAgentur Hotel Na jezeře ***
Hotel, pension a vily se nacházejí v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Lipno, její přilehlé okolí je ideální lokalitou pro aktivní odpočinek, koupání a vodní sporty. Nacházejí se zde stezky pro cykloturistiku, turisty a tichá místa pro aktivní rybolov. Večer lze strávit na letní terase, kde budete jen těžko odolávat vůni grilovaného masa a po dobrém jídle jistě oceníte příjemné posezení s výhledem na západ slunce nad Lipenskou přehradou.
Hotelový komplex EuroAgentur Hotel Na jezeře ***

EuroAgentur Hotel Praha *** 
Boží Dar, nejvýše položené městečko ve střední Evropě (tedy i v Čechách), začalo žít letní turistikou. Hostům v centru Krušných hor nabízí nedotčenou přírodu a "vzdušné lázně". V okolí města se rozkládá přírodní rezervace Božidarské rašeliniště s naučnou stezkou a vrchem Špičák, nejvyšší čedičovou kupou sopečného původu v Evropě.
Stylový hotel s množstvím nádherně vyřezávaného ručního nábytku včetně unikátního schodiště a lustrů vytváří nezapomenutelné okamžiky odpočinku a relaxu. Oblíbená hotelová restaurace nabízí vyhlášené speciality šéfkuchaře, v útulné vinárně lze posedět a ochutnat kvalitní tuzemská vína.  Hotelový bazén s vířivou vanou a saunou, balneo provoz s možností masáží, koupelí a lávovými kameny přinese oddych a načerpání nových sil.
    

KRKONOŠE - EuroAgentur Hotel lesní chata Kořenov ***
Vesnička Kořenov je největší horskou vesnicí v Čechách. Hotel je umístěn přímo na hlavní na hlavní cyklistické a turistické trase spojující Jizerské hory a Krkonoše. Milovníci cykloturistiky zde najdou pravý ráj, více než 100 kilometrů udržovaných a značených cyklotras. Turisté zde najdou mnoho zajímavých cílů na svých výletech. Na konci celodenního putování je pro hosty přichystáno přímo v hotelu relaxační centrum se dvěma whirlpooly, saunou, fitness centrem a masážemi.
Kořenov

SEVERNÍ MORAVA - EuroAgentur Hotel Terasa ****
Nechat se vzbudit letním sluncem, vykoupat se v přehradě Olešná a pak s chutí vyrazit do překrásného prostředí Beskyd. Ať už si vyberte z jízdy na koni, koupání, nebo turistiky budete vždy vychutnávat klid a pohodu po náročném pracovním týdnu. Příznivci golfových greenů si mohou v krásném prostředí Beskyd užít hru na nových hřištích v okolí. Rybáři zde stráví své tiché chvilky v poklidné večerní atmosféře u nejmladší vodní nádrže v České republice - Slezké Harty. Po aktivním dni si můžete vychutnat pohodu wellnes centra, které se nachází přímo v hotelu.
Severní Morava

HRADEC KRÁLOVÉ - EuroAgentur Hotel U královny Elišky ****
Historii velkoměsta, krásu památek, romantické procházky a mnohem více Vám nabídne v letních měsících Hradec Králové. V historické části města, na Vás dýchne kouzlo historie, které vychutnáte při procházkách starobylými uličkami. Nenechte si ujít výlety do obřího akvária nebo do místního aquacentra. Vyhledávaným turistickým cíle v okolí je ZOO Dvůr Králové.
Hradec Králové

JIHLAVA - EuroAgentur Business Hotel Jihlava ****
Hotel přímo sousedí s aquaparkem Vodní ráj, který jistě ocení všichni milovníci koupání. V blízkých lesích Vysočiny a Jižní Moravy si i v teplém počasí užijí příjemný chládek milovníci pěších a cyklistických výletů. Svůj den zakončete na stylové terase s výhledem na říčku Jihlavu, kde můžete ochutnat pestrý výběr moravských a mezinárodních specialit. ZOO Jihlava je oblíbeným cílem nejen dětí.
Jihlava

LÁNY - EuroAgentur Hotel Classic ***
Okolí Lán nabízí mnoho možností jak strávit příjemně svou dovolenou. Prohlédněte si Lánský zámeček, projděte se po Naučné stezce Lánské obory, která se s Vámi podělí o svůj klid půvab a harmonii. Relaxujte a v tichosti sledujte zvěř v jejím přirozeném prostředí. V Automobilovém muzeu které se nachází přímo v hotelovém komplexu si můžete prohlédnou historické vozy. Na letní terase po celodenních aktivitách jistě uvítáte stylové posezení s vynikajícím jídlem, které Vám přichystá vždy ochotný personál.
Lánské obory

KARLOVY VARY
EuroAgentur Hotel Derby ****
EuroAgentur Hotel Jessenius ***
EuroAgentur Hotel Esplanade I, II ***
EuroAgentur Hotel Mozart ***
EuroAgentur Hotel Labužník ***
Světoznámé lázně s překrásnou kolonádou lemovanou četnými hotely a pensiony Vám nabídnou rozkvetlou kolonádu s mnoha léčivými prameny. Všechny naše hotely Vám nabídnou vhodné Vámi zvolené relaxační programy. Zdejší neopakovatelná atmosféra dává lehko zapomenout na každodenní starosti. Pro aktivní odpočinek můžete vyzkoušet golf na nejznámějším golfovém hřišti v Evropě, na Vaše přání zajistíme projížďky na koních, let balonem,vyhlídkové lety, tenis, ricochet, nebo plavání v termálním bazénu.
Karlovy Vary

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
EuroAgentur Hotel Cristal Palace ****
EuroAgentur Hotel San Remo ***
Historická lázeňská kolonáda množství historických památek a téměř panenská příroda lákají k nádherným romantickým procházkám městem i jeho okolím. Pozornost přiláká Zpívající fontána a léčivé prameny, které patří neodmyslitelně k tomuto městu. Nechte se pohltit jedinečnou kouzelnou atmosférou a velmi rychle zapomenete na všední starosti.
Oba hotely poskytují hostům léčebné a rehabilitační pobyty. V relaxačních centrech hotelů mají hosté k dispozici bazén, masáže, saunu. Vinný chambrair nabízí výborná moravská a zahraniční vína, při kterých vychutnáte tu pravou letní atmosféru tohoto místa.
Mariánské lázně

 

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2015 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS