Konference, kongresy a další služby

Jednou z priorit obchodní strategie naší firmy je zajišťování služeb pro konference, kongresy, společenské a sportovní akce. Tým zkušených odborníků garantuje vysokou úroveň zajišťovaných služeb a profesionální zvládnutí i těch nejvýznamnějších událostí.

Přehled konferenčních prostor si prohlédněte v Kongresovém katalogu.

Našim partnerům nabízíme:

  • plánování a tvorbu projektů kongresů a konferencí
  • návrh plánu public relations, přípravu a realizaci reklamních a propagačních akcí
  • sestavení rozpočtu a cash flow
  • kompletní organizační servis
  • přípravu a realizaci ubytovacích, dopravních, gastronomických služeb
  • zajištění prostor pro konference, prezentace, firemní večírky pro podnikatelskou sféru, pro společenské a státní instituce
  • doprovodné kulturně-společenské služby
  • přípravu a organizaci sponzoringu
  • V.I.P servis

Přehled hotelů s kongresovými a konferenčními prostory najdete na www.euroagentur.com/cz/kongresove-hotely


Reference

8.11.2010
Vážená paní Špalová,
dovolte nám, abychom Vám jménem organizačního výboru a České basketbalové federace poděkovali za spolupráci při organizaci XVI. Mistrovství světa v basketbalu žen.
Je nám potěšením konstatovat, že ohlasy na organizaci mistrovství světa jsou velmi pozitivní, a to jak z řad zúčastněných týmů, mezinárodní basketbalové federace FIBA, tak zejména fanoušků a široké veřejnosti. Napínavá utkání se skvělou atmosférou bavila rekordní počet diváků v halách a pak, především díky výborným výkonům české reprezentace, basketbalové šílenství postupně zachvátilo celou Českou republiku. Díky velkému počtu televizních přenosů zahraničních televizí se tak Česká republika na 14 dní stala opravdovým centrem světového basketbalu.
Organizační zajištění, umocněné stříbrným úspěchem českého týmu, přispělo ke konečnému skvělému obrazu tohoto mistrovství, které se tak nesmazatelně zapsalo do historie českého sportu.
Ještě jednou díky!
S pozdravem
JUDr. Miroslav Jansta, prezident České basketbalové federace
Ing. Stanislav Křiváček, výkonný ředitel organizačního výboru


20.4.2010
Vážený pane řediteli,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za spolupráci při organizaci Festivalu české kuchyně v Limě. Šéfkuchař, pan Martin Novák, byl velmi důstojným reprezentantem Vaší společnosti. Všechny akce, které jsme během pětidenního festivalu organizovali (a nebylo jich málo), zvládl velmi profesionálně a s přehledem, a to i přes problémy s jazykem (především ze strany peruánských kuchařů) a ne příliš pružným přístupem ze strany hotelu především v prvních dnech akce.
Menu, které připravil, se setkalo s velkým úspěchem. Jak nabídka jídel na jídelním lístku, tak koktejl pro inaugurační večer, degustační menu pro pracovní obědy s touroperátory a cestovními kancelářemi, stejně jako koktejl pro Club Empresarial v residenci paní velvyslankyně, se setkali také s pozivitním ohlasem hostů.
Věřím, že i do budoucna budeme na podobných akcích spolupracovat.
Děkuji.
S pozdravem
Petr Lutter
Ředitel zastoupení pro Latinskou Ameriku, Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism


3.12.2009
Vážený pane generální řediteli,
v souvislosti s ukončením měsíce kvality v České republice mi dovolte poděkovat Vám a pracovníkům Vaší firmy za aktivní spolupráci a špičkové služby při všech akcích, na kterých se Vaši spolupracovníci podíleli. Platí to jak pro akce v hotelu Ramada, tak i v Národním domě na Vinohradech a konečně i pro vrcholnou akci na Pražském hradě, kde byla za účasti předsedy vlády Ing. Jana Fischera a předsedy senátu Parlamentu ČR MUDr. Přemysla Sobotky předána Národní cena kvality 2009.
Především bych chtěl ocenit vynikající spolupráci s paní Vladanou Slámovou, která se jako členka přípravného výboru podílela na více jak půlroční práci při přípravě výše uvedených akcí a svoji profesionalitou a přátelským přístupem přispěla nemalou měrou na jejich bezproblémovém průběhu a velmi pozitivnímu hodnocení ze strany veřejnosti.
Ještě jednou děkuji a velice ocením, pokud tato naše dlouholetá spolupráce bude pokračovat i v následujících letech.
Ing. Pavel Ryšánek, ředitel, Národní informační středisko podpory kvality


3.7.2009
Vážená paní Slámová!
Ve jménu našeho zájezdu a taky ve jménu všech našich birmovanců bychom Vám chtěli za všechno, co jste pro nás udělala, velice srdečně poděkovat! Nemalou mírou jste totiž přispěla k tomu, že se náš pobyt v Praze jak pro nás vedoucích, tak pro naše mladé lidi, stal jediným obrovským uspěchem a nezapomenutelným zažitkem!
Srdečné díky za zprostředkování hotelu Jasmín, se kterým jsme byli velice spokojeni, za Vaší flexibilitu a výjimečnou vstřícnost, a v neposlední řadě taky za Vaší mimořádnou trpělivost! Za všechno, čeho se nám v tomto ohledu dostalo, jsme Vám velice zavázáni!
Doufáme, že v případě zájmu našich mladých lidí z Ebikonu budeme moci také v budoucnu nadále spoléhat na Vaší mimořádnou spolupráci! Ješte jednou obrovské díky za všechno!
pfarrei St. Maria - Ebikon


27.11.2008
Vazena pani Solcova,
dekujeme Vam za ucinny prispevek ke zdaru programu pro zahranicni nakupci (Hosted Buyer Program) behem veletrhu MADI 2008. Ve srovnani s predchozimi lety se letosniho HBP zucastnili i nakupci ze zemi, pro ktere byla tato navsteva prvni cestou do Ceske republiky a predstavuji tudiz nove moznosti do pristich let. Podle ohlasu, ktere nyni dostavame, byla naprosta vetsina ucastniku velmi spokojena, navazala zde nove obchodni kontakty a poznala nove, zajimave destinace.
Verime, ze Vami nabidnute moznosti a hotelove kapacity byly oceneny jako zajimava nabidka pro turisty a stanou se zakladem pro budouci spolupraci.
Prijmete jeste jednou diky za Vasi pomoc a vstricny pristup pri organizaci.
Prejeme Vam krasne Vanoce, dobry zaver roku i hezky vstup do roku 2009 a dovolujeme si jiz nyni informovat, ze 16. rocnik veletrhu MADI se bude konat ve dnech 3. - 5. listopadu 2009.
S pozdravem,
Marie Divisova, Maria Koksharova, Lenka Kockova MADI


15.9.2008
Vážený pane generální řediteli,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za vysoce profesionální přístup a zvládnutí cateringového zabezpečení chodu Českého olympijského domu otevřeného v rámci konání Letních olympijských her v Pekingu ve dnech 8. - 24.srpna 2008.
Váš EuroAgentur Culinary Team odvedl skutečně vynikající práci v přípravě a podávání celodenního stravování včetně zabezpečení slavnostních rautů při oslavách našich olympijských medailistů.
Dovolte mi, abych Vám popřál pracovní úspěchy s takto dobře vybudovaným a sehraným týmem, na který je plné spolehnutí. Vaši pracovníci byli vždy dobře naladěni, upraveni a ochotni velmi rychle reagovat na neplánované akce.
Zvláště bych chtěl vyzvednout a poděkovat za sérii slavnostních dortů, které umocňovaly odměňování našich sportovců.
Ještě jednou děkuji Vám a celému Vašemu týmu a těším se na další spolupráci s Vaší společností.
S pozdravem
MUDr. Milan Jirásek
předseda Českého olympijského výboru


12.9.2008
Vážený pane Báro
dovolte mi, abych jménem České olympijské a.s. poděkovala Vám i kolektivu Vašich pracovníků, za spolupráci při přípravě i realizaci Českého olympijského domu na Hrách XXIX. olympiády v Pekingu.
Děkuji za Váš aktivní a pozitivní přístup ve spolupráci s Českou olympijskou a.s. a doufám, že naše vzájemná spolupráce bude pokračovat i v budoucnu ke spokojenosti obou stran.
Se srdečným pozdravem
Ing. Alena Kindová
Ředitelka ČO a.s.


1.7.2008
Vážený pane generální řediteli,
Jménem agentury CzechTourism Vám děkuji za přínos Vaší společnosti k organizaci a průběhu Roadshow, která proběhla na území Ruské federace ve dnech 14. - 29. 6. 2008.
Vámi vyslaní zástupci Martin Bezchleba a Zdeněk Čeřovský reprezentovali českou gastronomii a pohostinnost na nejvyšší úrovni, a i díky nim byla prezentace České republiky ve všech 8 navštívených městech vřele přijímána a vzbuzovala u pozvaných hostů zájem o Českou republiku. Výsledkem pak bylo šíření dobrého jména nejen Vaší společnosti, ale především České republiky v Ruské federaci.
S přátelským pozdravem
Ing. Rostislav Vondruška
ředitel CzechTourism


4.6.2008
Vážený pane řediteli,
ve dnech 14.-16. května 2008 proběhlo v Praze 48. zasedání komise pro Evropu UNWTO. Průběh tohoto zasedání je účastníky hodnocen velmi kladně.
Dovolte mi, vážený pane řediteli, abych Vám touto cestou vyslovil poděkování za Váš profesionální přístup při organizování tohoto zasedání, který přispěl ke zdárnému průběhu celé akce a těším se na další spolupráci.
S pozdravem
Ing. Jiří Vačkář, náměstek ministra
Ministerstvo pro místní rozvoj


9.1.2008
Dear Tereza,
Thank you for arranging my tickets to the World Juniors, everything went really smoothly and we had a great time in the Czech Republic!
Regards, Karen Shadwell.
Chambers Travel Management LTD


7.1.2008
Tereza,
I wish to thank you for booking me and my colleague Donna Spencer at the Allmediar Stary Casy hotel in Pardubice during the world junior hockey championship. We discovered a nice little hotel with a lot of character and the friendliest people you could think of. If this is what Czech Republic is all about, I want to come back.
Thank you again,
Jacques Boissinot
The Canadian Press


6.1.2008
Přeposílám poděkování a připojuji se...
Martin Urban, generální sekretář
Český svaz ledního hokeje

Was one of many Canadian fans over inthe Czech Republic and wish to offer a thank you to the organizers. They made our trip very enjoyable and were very helpful to many of us. Having spoken with many Canadians some i knew some i just meet and some i hope to never see again LOL to a man mentioned how the trip was one they will remember for life. THANK YOU CZECH REPUBLIC.
Jim Britton, Toronto , Ontario , Canada


 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2014 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS