Franchising

Způsob provozování podniku formou Franchisingu nebo Management kontraktu se u nás stejně jako ve světě těší čím dál tím větší oblibě. Podle známého a prověřeného přísloví „Ve dvou se to lépe táhne“, společnost EuroAgentur nabízí léty osvědčený systém konceptů Franchisingu a Management kontraktů, a to nejen doma v České republice, ale i v zahraničí.

EuroAgentur garantuje svým partnerům kvalitu a spolehlivost což dokazuje nejen její pevná pozice na trhu cestovního ruchu a hotelnictví, ale i řada nejprestižnějších ocenění, kterých lze v těchto segmentech získat.

Pokud právě stojíte před rozhodnutím, jak se svým hotelem nebo hotýlkem uspět v současné velmi tvrdé konkurenci, chcete zkvalitnit služby, snížit náklady nebo ponechat kompletní správu a řízení hotelu profesionálům. EuroAgentur Vám nabízí řešení Vaší situace, a to i v případě, že chcete s provozem hotelu teprve začít.

Nyní Vás ve stručnosti seznámíme s tím, co vlastně EuroAgentur Franchising a Management kontrakt znamenají.

EuroAgentur Franchising

Franchising je nejčastější a nejoblíbenější způsob spolupráce podnikatelů, kteří se při cestě k úspěchu rozhodli uzavřít partnerství s někým, kdo je již na trhu uznávaný, má dobré jméno, respektovanou značku a navíc bude nápomocný a ochotný se s Vámi podělit o své obchodní zkušenosti, kontakty a výhodné dodavatelské smlouvy. EuroAgentur na svém know how velmi tvrdě pracovala řadu let, a proto je nyní v pozici, kdy může své nabyté zkušenosti nabízet i svým partnerům.

Mít svou vlastní incomingovou cestovní kancelář, rezervační program, vlastní marketingové oddělení pro propagaci, účastnit se uznávaných mezinárodních veletrhů, kdy se dodavatelé zboží i služeb budou předhánět lepšími nabídkami a všelijakými výhodami… Že to všechno si Váš hotel nemůže dovolit? Věřte, že může a právě díky Frachisingu EuroAgentur je to ten nejjednodušší krok, jak do tohoto světa vstoupit.

EuroAgentur Management contract neboli Smlouva o řízení

Tento typ spolupráce je vhodný pro všechny hoteliéry a majitele ubytovacích zařízení, kteří buď v oboru začínají, nebo chtějí plnou odpovědnost s denními starostmi řízení provozu přenechat profesionálovi, který má nejen vetší praxi, ale i zázemí silné společnosti. Ta díky svému know how nejdříve vyhodnotí a posléze nastaví nejvýhodnější strategii, která povede k optimálnímu a nejefektivnějšímu ekonomickému výsledku hotelu.

Přejete li si najít nejlepší řešení pro svůj hotel nebo se dozvědět o spolupráci s EuroAgentur víc, kontaktujte nás na: zarska@euroagentur.cz a prosíme Vás, abyste nám o sobě také napsali pár slov.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS