Oslavte velikonoční svátky jara v České republice

obrázek
Přijeďte oslavit svátky jara a poznat tradiční české Velikonoce. Při návštěvě velikonočních trhů přímo v historickém srdci Prahy se rázem přenesete časem a objevíte starobylé výrobní techniky velikonočních ozdob jako malování kraslic, výrobu pomlázek nebo jarních dekorací...

Přijeďte oslavit svátky jara a poznat tradiční české Velikonoce. Při návštěvě velikonočních trhů přímo v historickém srdci Prahy se rázem přenesete časem a objevíte starobylé výrobní techniky velikonočních ozdob jako malování kraslic, výrobu pomlázek nebo jarních dekorací.

V minulosti byla pomlázka pro ženy velmi důležitá. Proto také nejčastější název – pomlázka – souvisí s tím, že vyšlehání mělo ženy omladit. Za omlazení dívky odměňovaly chlapce a muže pestře zdobenými vejci. Starobylé zvyky se v určité podobě dochovaly takřka v celé ČR až do dnešních dnů.

Dopřejte si netradiční velikonoční svátky a obdarujte sebe i své blízké návštěvou velikonoční Prahy a ochutnejte také ze široké nabídky velikonočních jídel v našich gastro provozovnách:

- Restaurace a pivnice Vojanův dvůr
- Restaurace Selský dvůr
- Rytířský sál Kampa
- Restaurace San Miguel
- Restaurace U královny Elišky

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS