TOP manažeři a Kateřina Neumannová na Chuřáňově

obrázek
O víkendu 3. – 4. března 2007 probíhalo několik souběžných akcí na EuroAgentur Hotelu Churáňov, které probíhaly v příjemných společenských a relaxačních prostorech, ale i v téměř jarní přírodě nedaleko hotelu...

O víkendu 3. – 4. března 2007 probíhalo několik souběžných akcí na EuroAgentur Hotelu Churáňov, které probíhaly v příjemných společenských a relaxačních prostorech, ale i v téměř jarní přírodě nedaleko hotelu.

Olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa Kateřina Neumannová v běhu na lyžích po svém návratu z japonského Sappora povečeřela v našem hotelu. Byla to její první večeře po návratu do Čech a kde jinde než na Churáňově! Večeře byla pojata jako její završení celého sobotního dne, kdy se účastnila setkání s TOP manažery v našem hotelu. Druhý den rozdávala ceny na posledním závodě v běhu na lyžích letošní sezóny - "Jarní běh" na běžeckém stadionu na Zadově.

V sobotu 3. března se uskutečnilo významné setkání TOP manažerů na akci "Manažeři na horách". Akce se zúčastnilo 31 osob a celou akci pojali jako relaxační víkend, kdy hlavním cílem bylo trochu si odpočinout od každodenních starostí a shonu. EA Hotel Churáňov pro manažery zajišťoval doprovodný program - psí spřežení, jízdu v bugginách, bowling, setkání s K.Neumannovou a prohlídku jejího penzionu, večer následně pokračoval slavnostním rautem za doprovodu dudáckých vystoupení a hudbou k tanci.

Jsme rádi, že jsme mohli připravit příjemnou atmosféru všem účastníkům a těšíme se na další akce v našem EA Hotelu Churáňov, ale i v dalších našich hotelových zařízení.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS