Šachový turnaj v EA Art Hotelu William ****

Odpověď na otázku, zdali jsou čeští manažeři lepší v šachu než jejich slovenští kolegové, najdou diváci mimořádného šachového turnaje, který se uskuteční v sobotu 17. března 2007 v Bratislavě v Art Hotelu William v centru slovenské metropole. Utkání českých a slovenských top-manažerů z různých oborů bude probíhat souběžně na 15-ti šachovnicích...

Odpověď na otázku, zdali jsou čeští manažeři lepší v šachu než jejich slovenští kolegové, najdou diváci mimořádného šachového turnaje, který se uskuteční v sobotu 17. března 2007 v Bratislavě v Art Hotelu William **** v centru slovenské metropole. Utkání českých a slovenských top-manažerů z různých oborů bude probíhat souběžně na 15-ti šachovnicích.

Nejlepší slovenský hráč šachu – velmistr Sergej Movsesjan, který povede slovenské manažéry a český velmistr Tomáš Oral, který stojí v čele českých manažerů, se na začátku akce navzájem utkají ve dvou partiích v rapid šachu.

Přijeďte se podívat, jak hrají šachy přestavitelé velkých společností. Vstup na akci je zdarma, nutná předběžná rezervace z důvodu kapacity.

Záznam
Šachový týdeník 12 [PDF]
Pozvánka [PDF]

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS