Pražské hotely v řetězci EuroAgentur

obrázek
Společnost EuroAgentur Hotels & Travel a.s. provozuje ve svém řetězci převážnou většinu svých zařízení v hlavním městě Praze. V letošním roce je v plánu otevřít další 4-6 hotelů v centru Prahy, které budou svým zařazením patřit do vyšší kategorie. V současné době společnost provozuje celkem 33 hotelů dislokovaných v ČR, z toho je 16 v české metropoli...

Společnost EuroAgentur Hotels & Travel a.s. provozuje ve svém řetězci převážnou většinu svých zařízení v hlavním městě Praze. V letošním roce je v plánu otevřít další 4-6 hotelů v centru Prahy, které budou svým zařazením patřit do vyšší kategorie. V současné době společnost provozuje celkem 33 hotelů dislokovaných v ČR, z toho je 16 v české metropoli. Rozdělení pražských hotelů podle klasifikačního zařazení je následující:

8 čtyřhvězdičkových hotelů
2 tříhvězdičkové superior hotely
4 tříhvězdičkové hotely
2 jednohvězdičkové plus hotely

Během ledna probíhá hodnocení celého roku ve všech odvětvích. Z pohledu příjezdového cestovního ruchu byl loňský rok velmi úspěšný co do počtu příjezdů, přenocování, ale i z pohledu tržeb za ubytování. Praha se zařadila na třináctou pozici v žebříčku tržeb za ubytování v evropském měřítku. Tato pozice dává Praze velkou šanci se stát vyhledávanou destinací pro bonitní klientelu, která nehledá jen levnou zábavu a povyražení.

Jsme rádi, že naše hotely patří v Praze mezi vyhledávané ubytovací zařízení, které jsou opakovaně navštěvované. Hosté se u nás cítí příjemně díky neopakovatelné atmosféře hotelových interiérů od art stylu až po romantické a historické. Naším cílem je spokojený host, který se rád vrací do našeho hlavního města a využívá všech nabízených služeb a turistických atrakcí.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS