Činnost Franchising Clubu zahájena

obrázek
Dne 4. října 2006 zahájil svou existenci Franchise Club. První klubové setkání se symbolicky uskutečnilo v podnikatelsky proslulém Golem Clubu. Pán Viliam Sivek, předseda představenstva a generální ředitel společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, se stal první osobností večerního diskusního setkání tohoto nově vzniklého klubu...

Dne 4. října 2006 zahájil svou existenci Franchise Club. První klubové setkání se symbolicky uskutečnilo v podnikatelsky proslulém Golem Clubu. Pán Viliam Sivek, předseda představenstva a generální ředitel společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, se stal první osobností večerního diskusního setkání tohoto nově vzniklého klubu. Jako čestní hosté tohoto večera byly přizvány i jeho děti, Leona, Jana, Viliam a Michal, které hovořily o svém působení ve firmě, ale i o svém vztahu k šéfovi a otci zároveň.

EuroAgentur Hotels & Travel je na poli franchisingu zcela specifickou společností. Je nejenom příjemcem franchisy řetězců Ramada a Best Western, ale i jejím poskytovatelem pod značkou EuroAgentur.

Setkání se neslo v příjemné atmosféře až do pozdních nočních hodin. Diskusní setkání bylo bohatou výměnnou zkušeností a informací převážně z oblasti cestovního ruchu a hotelnictví.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS