EuroAgentur Art Hotel William v Bratislavě otevřen

obrázek
První zahraniční hotel z řetězce EuroAgentur Hotels & Travel již zahájil svůj provoz a přivítal své první hosty. Hotel, který se nachází v hlavním městě Slovenské republiky, je situován do starobylé budovy, považované také za technickou památku města - Central Passage. Umístění v části starého města Bratislavy je ideální jak pro turisty, tak pro business cestující. Jeden z vchodů do hotelu vede přímo ze známého bratislavského Náměstí SNP...

První zahraniční hotel z řetězce EuroAgentur Hotels & Travel již zahájil svůj provoz a přivítal své první hosty. Hotel, který se nachází v hlavním městě Slovenské republiky, je situován do starobylé budovy, považované také za technickou památku města - Central Passage. Umístění v části starého města Bratislavy je ideální jak pro turisty, tak pro business cestující. Jeden z vchodů do hotelu vede přímo ze známého bratislavského Náměstí SNP.

Zařízení hotelu se vyznačuje moderním zpracováním prvků z období třicátých let s využitím převážně přírodních materiálů. Hostům tohoto luxusního hotelu jsou k dispozici 4 jednolůžkové pokoje typu, 31 dvoulůžkových pokojů, 2 junior suites a 2 apartmány, z toho jeden prezidentský. Recepce je umístěná v přízemní části pasáže, kde se mezi jiným nachází také celá rada butiků světoznámých značek jako například Armani, Calvin Klein, J.P. Gaultier, Roberto Cavalli a mnoho jiných.

K hotelu také patří restaurace, kde si hosté mohou pochutnat na specialitách slovenské národní kuchyně a mezinárodních pochoutkách. Svým prostředím je hotelová restaurace vhodná také pro obchodní setkání. Hotel je vybaven moderním konferenčním sálem s kapacitou až 250 osob, který je vhodný pro společenské akce, školení i rodinné oslavy.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS