Prezidenti zemí Visegrádské čtyřky v Lánech

obrázek
Ve dnech 15. – 16. září 2006 se na summitu v Lánech u Prahy setkali prezidenti zemí tzv. Visegrádské čtyřky - Václav Klaus, Ivan Gašparovič, Lech Kaczyńský a Lászlo Sólyom. Zástupci České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska projednávali mimo jiné zrušení hraničních kontrol už v příštím roce a rovnoprávné podmínky pro přijetí eura...

Ve dnech 15. – 16. září 2006 se na summitu v Lánech u Prahy setkali prezidenti zemí tzv. Visegrádské čtyřky - Václav Klaus, Ivan Gašparovič, Lech Kaczyńský a Lászlo Sólyom. Zástupci České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska projednávali mimo jiné zrušení hraničních kontrol už v příštím roce a rovnoprávné podmínky pro přijetí eura.

Ani při této významné události EuroAgentur Hotels & Travel nechyběla. EuroAgentur Hotel Classic, který se nachází přímo v Lánech, poskytl své prostory a vysoce profesionální cateringové služby přímo při příležitosti tohoto politicky důležitého setkání politiků jednotlivých států.

Využití právě služeb jednoho z našich hotelů považujeme za nesmírně vysoké ocenění naší společnosti a doufáme, že vás budeme moci informovat o mnoha dalších podobných akcích, kterých se v budoucnu zúčastníme.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS