Naši kuchaři v Číně

obrázek
Tým mistrů kuchařů společnosti EuroAgentur Hotels&Travel a. s. úspěšně reprezentoval naši společnost a celou Českou republiku v rámci Českých dnů v Číně, které organizovala agentura Czech Tourism jako propagaci destinace Česká republika. Své kuchařské umění předvedli čínské veřejnosti v deseti městech mezi nimiž nechyběl ani Hong Kong, Shanghai a Peking. V menu byly zastoupeny typická jídla staročeské kuchyně, ale i pokrmy moderní gastronomie typické pro Českou republiku, především pokrmy ze zvěřiny a lehkými dezerty...

Tým mistrů kuchařů společnosti EuroAgentur Hotels&Travel a. s. úspěšně reprezentoval naši společnost a celou Českou republiku v rámci Českých dnů v Číně, které organizovala agentura Czech Tourism jako propagaci destinace Česká republika. Své kuchařské umění předvedli čínské veřejnosti v deseti městech mezi nimiž nechyběl ani Hong Kong, Shanghai a Peking. V menu byly zastoupeny typická jídla staročeské kuchyně, ale i pokrmy moderní gastronomie typické pro Českou republiku, především pokrmy ze zvěřiny a lehkými dezerty. Velkým oceněním je pro naši společnost oficiální poděkování přímo od ředitele CzechTourism pana ing. Vondrušky.

Cílem roadshow bylo vytvořit povědomí o České republice mezi Číňany a představit v průběhu měsíce a půl naši zemi jako turisticky atraktivní destinaci spolu s českými tradicemi a tak vzbudit zájem tamního obyvatelstva o ČR.

Česká republika se doposud v Číně neprezentovala žádnou podobnou a tak rozsáhlou akcí. „Čína je však pro naši zemi jedním ze současných a budoucích turistických zdrojových trhů, a proto se CzechTourism rozhodl k realizaci rozsáhlé prezentace v 10 jejích velkých městech,“ uvádí ředitel agentury CzechTourism Rostislav Vondruška. Dlouhá roadshow začala v květnu 2006 a za měsíc a půl navštívila Guangzhou, Haikou, Hong Kong, Shenzhen, Shanghai, Hangzhou, Xian, Peking, Quinqdao a Harbin.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS