Tisková konference v Café Rococo

obrázek
Tisková konference u příležitosti Fotbalového střetnutí Vyvolených a Rockových star se konala dne 25.5. v 11:00 v luxusní stylové kavárně Rococo, nacházející se v nově zrekonstruované pasáži Rokoko na Václavském náměstí. Přítomni byli účastníci první a druhé řady populární reality show televise Prima Vyvolení...

Tisková konference u příležitosti Fotbalového střetnutí Vyvolených a Rockových star se konala dne 25.5. v 11:00 v luxusní stylové kavárně Rococo, nacházející se v nově zrekonstruované pasáži Rokoko na Václavském náměstí. Přítomni byli účastníci první a druhé řady populární reality show televise Prima Vyvolení.

Fotbalové utkání teamu Vyvolení vs. Rockové stars „ Rock Spark“ se bude konat dne 5.6.2006 od 17:00 hodin na Stadionu Lokomotiva, U Průhonu, Praha 7.

Akce se zúčastní i řada českých osobností, herců, zpěváků jako jsou všichni Vyvolení, dále Petr Kolář, Dan Bárta, Kamil Střihavka, Petr Pečený a další osobnosti. Pro děti bude probíhat setkání s těmito osobnosti již od 16:00 hodin, kde každé dítě dostává i řadu dárků od partnerů akce. Výtěžek poputuje na Oční dětskou kliniku v Praze Motole.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS