Značka kvality v sociálních službách se představila v hotelu Ramada Prague City Centre

Datum: 23.5.2013
V hotelu Ramanda Prague City Centre se ve čtvrtek 23. května uskutečnila tisková konference, na které byla představena nová značka v Programu Česká kvalita: Značka kvality v sociálních službách.

 

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR přichází se systémem hodnocení kvality domovů pro seniory. Hodnoceným domovům bude udílena Značka kvality v sociálních službách, která umožní rychle a objektivně porovnat úroveň jednotlivých domovů, podobně jako systém hvězdiček pomáhá v orientaci u hotelů a penzionů.

Tiskovou konferenci pořádala Rada kvality České republiky společně s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Řídícím výborem Programu Česká kvalita a účastnili se jí JUDr. Ing. Robert Szurman, předseda Rady kvality ČR a ředitel Odboru meziresortních záležitostí MPO, Ing. Jiří Horecký, MBA, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, Ing. Zdeněk Juračka,
předseda Řídícího výboru Programu Česká kvalita a prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR a Ing. Jan Taraba, ředitel Národního informačního střediska podpory kvality.

Po skončení oficiální části byli přítomní novináři a účastníci tiskové konference pozváni na neformální setkání spojené s rautem.

Hotel Ramanda Prague City Centre je mezi organizátory tiskových konferencí, kongresů i obchodních jednání známý svojí vysokou profesionalitou poskytovaných služeb. V jeho prostorách se pravidelně konají české i mezinárodní akce. Podívejte se na některé z již realizovaných.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS