I v roce 2013 se v EA Hotelu Crystal Palace veslovalo na vlnách změn

Datum: 14.3.2013
Další úspěšný ročník akce "Setkání s inspirací aneb JAK VESLOVAT NA VLNÁCH ZMĚN!" se tentokrát konal 14. 3. 2013 v prostorech EuroAgentur Hotelu Crystal Palace v Praze.

Pozvání letos přijal Jan Benda, uznávaný psycholog a kouč, který v dopolední části odkryl tajemství intuice (pro zájemce chystáme otevřený program s panem Bendou "Intuice v businessu"), dále Tomáš Kotouč, bývalý manažer, který účastníky zavedl pod hladinu oceánu prostřednictvím unikátních fotografií a mohl tak mnohé inspirovat v cestě za svým snem. Dalším hostem byl Petr Fejk, který svou bezprostřední otevřeností poskytl účastníkům pohled z druhé strany na zásadní změny v jeho profesním životě a jako speciální host přijala naše pozvání olympijská vítězka ve skifu Mirka Knapková, která se s námi detailně podělila o to, čím vším si vrcholový sportovec musí projít, aby dosáhl na vysněné olympijské zlato!

V odpolední části probíhal sebezkušenostní worskhop "Výprava do vnitřní džungle" pod vedením Jana Bendy a inspirativní přednáška o životě domorodých kmenů a jejich postoj k civilizačním změnám s Tomášem Kotoučem.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS