Šachový turnaj zaměstnanců EA 2013

Datum: 2.3.2013
V sobotu 2. 3. 2013 proběhl v příjemném prostředí salonku EA Hotelu Crystal Palace**** šachový turnaj zaměstnanců EuroAgentur.

Turnaje se zúčastnilo osm hráčů a hrálo se systémem každý s každým s časovým limitem 15 minut na partii pro každého hráče. Roli favorita potvrdil R. Seifarth, který turnaj vyhrál, druhý byl M. Pešík a na třetím místě skončil loňský vítěz J. Anděl. Jelikož byl stejný počet hráčů jako cen (a hrálo se o velice atraktivní ceny), nemusel nikdo zoufat, pokud se mu nedařilo. Vítězovi turnaje byl na rok propůjčen putovní pohár.

Poděkování patří panu generálnímu řediteli Josefu Bárovi, který soutěž zorganizoval, dělal rozhodčího a byl připraven v případě lichého počtu hráčů sám usednout k šachovnici, a paní ředitelce hotelu Crystal Palace Simoně Drevňákové, která pro hráče zajistila bohatou snídani a vynikající oběd. Účastníci byli spokojeni a příště si jistě rádi opět přijdou zahrát.

Šachu a EuroAgentur ZDAR!

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2014 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.