Sezóna 2012/2013 začala opět ve znamení spolupráce EA Hotelu Rokoko s divadlem Rokoko

Datum: 21.9.2012
Ve čtvrtek 13. 9. 2012 jsme s potěšením oslavili spolupráci Euroagentur Hotelu Rokoko a Městských divadel pražských. Po skončení premiéry divadelního představení Sebevrah od Nikolaje Erdmana, uspořádala společnost EuroAgentur slavnostní raut v prostorách divadelní kavárny Rokoko.

Divadlo Rokoko vstoupilo do nové sezóny 2012/2013, opět ve spolupráci s EuroAgentur Hotelem Rokoko. Spojení divadla a hotelu se může na první pohled jevit jako čirý sňatek z rozumu - jedinou logickou spojnicí se zdá být shodný název obou subjektů. Když se ale na hotel podíváte důkladněji, zjistíte, že má s divadlem společného mnohem víc. Oba slouží lidem, oba se starají o jejich kvalitnější a komfortnější život. Vzájemná spolupráce hotelových pracovníků, od ředitele, přes manažery, recepční, kuchaře, pokojské až po řidiče či portýry musí být sehraná a dokonalá, stejně jako spolupráce režiséra s herci. Výjimečný
a kvalitní hotel, kam se hosté rádi vracejí, je také umění – stejně náročné jako to divadelní.

Naším publikem jsou hoteloví hosté. A my se snažíme, aby jim souhra našeho týmu přinášela uspokojení, aby naše hotely opouštěli se stejnými pocity, jaké si divák odnáší ze skvělého divadelního představení. Budeme rádi, zavítáte-li brzy do některého z našich EuroAgentur hotelů a sami se přesvědčíte o úrovni našeho umění uspokojit vaše potřeby. Věříme, že vám pobyt u nás přinese také tak povznášející zážitky, jaké nám přineslo představení v divadle Rokoko.

Škoda jen, že my v hotelech nikdy neslyšíme potlesk - mnohdy bychom ho slyšeli moc rádi, neboť by nám dal, stejně jako dává hercům po představení jasný signál, že publikum bylo opravdu spokojeno.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS