Turnaj v malé kopané HRADNÍ ŠAJTLE 2012

Datum: 11.9.2012
V sobotu 8. září 2012 se v Chotkových sadech konal již sedmý ročník turnaje v malé kopané Hradní šajtle. Turnaj byl, jak se již stalo tradicí, zahájen slavnostní fanfárou v provedení trubačů Hudby Hradní stráže.

Po slibu fair play a slavnostním výkopu, za krásného slunečného počasí, vyběhlo na improvizované hřiště v těsném sousedství Letohrádku královny Anny – Belvederu, deset týmů – borci ze společností a subjektů Správa Pražského Hradu, Eurest, Viessmann, Pivovar Rakovník, Hradní stráž, EuroAgentur, Turistika.cz, Mercator, Ministerstvo financí ČR a Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy.  Stejně jako v minulosti se hrálo ve dvou skupinách a na dvou hřištích. Bojovalo se s velkým nasazením a zápalem, takže si atmosféru vychutnali nejen hráči, ale i diváci – tak jak to má při správném fotbalu být. Že si všechny týmy hru opravdu užily, dokazuje také to, že bez výjimky přislíbily účast v příštím ročníku. Škoda že konečné umístění EuroAgentur nebylo lepší, ale zlaté střední pozice si také vážíme. O bohaté občerstvení se výtečně postarali partneři turnaje Eurest a Pivovar Rakovník. Program byl ozvláštněn také přítomností zástupců dalšího partnera turnaje, České Pojišťovny, kteří nabízeli nové produkty a v rámci ankety vyzpovídali návštěvníky i hráče (samozřejmě za nimi neběhali po hřišti). Vyplněné anketní lístky navíc opravňovaly k účasti na slosování 

o osm pěkných cen. Tradičně nejdůležitějším partnerem byla, je a doufejme, že i nadále bude Správa Pražského Hradu, které rádi vyslovujeme velký dík nejen za poskytnutí prostoru v Chotkových sadech, zapůjčení mobiliáře a zajištění přívodu elektrické energie.

 Výsledky turnaje Hradní šajtle 2012:

10. MÍSTO: EUREST

9.   MÍSTO: PIVOVAR RAKOVNÍK

8.   MÍSTO: MERCATOR

7.   MÍSTO: HRADNÍ STRÁŽ

6.   MÍSTO: EUROAGENTUR

5.   MÍSTO: SPRÁVA PRAŽSKÉHO HRADU

4.   MÍSTO: TURISTIKA.CZ

3.   MÍSTO: MINISTERSTVO FINANCÍ ČR

2.   MÍSTO: HASIČSKÝ ZÁCHRANNÝ SBOR HLMP

1.   MÍSTO: VIESSMANN

 
 
 
 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS