Prázdniny a dovolené na Lipně v plném proudu - Lipno Sport Fest

Datum: 7.8.2012

LIPNO SPORT FEST na Lipně 18. - 26.8.2012 bude jakýmsi českým olympijským pokračováním sportovního festivalu za účasti českých olympioniků. Martin Doktor, Roman Šebrle, Aleš Valenta, Karel Lavický a Kateřina Neumannová budou podporovat sportovní nadšení účastníků.

LIPNO SPORT FEST nabídne závody dračích lodí, Mistrovství ČR ve sprinttriatlonu, Salomon Trail Running Cup, Family Cup Lipno, Mistrovství ČR v dálkovém plavání a jachtingu a závody MTB. Jsou připraveny výukové programy a kurzy například v jachtingu, jízdě na paddle boardech, lukostřelba, kurzy inline bruslení a mnohé další.

Na sportovní aktivity bude navazovat kulturní program, v podobě dětských divadelních představení nebo i víkendových večerních koncertů. Prázdniny a dovolenou na Lipně zpříjemní  kapely Goodfellas, U2 Revival nebo hudební show Kašpárek v rohlíku. Koncerty a divadla budou mít své místo na pláži s výhledem na jezero.

Společnost EuroAgentur Hotels&Travel, a.s. připravila pro návštěvníky ubytování na Lipně ve svých hotelových zařízeních . Ubytování v hotelovém komplexu Na jezeře nebo v nově otevřeném EA Hotelu Relax je ideální volbou. Připravili jsme pro vás i neodolatelnou nabídku - Šumavskou šestku, kdy si můžete namixovat ubytování v různých šumavských hotelech celkově na šest nocí po dvou dnech s polopenzí.

Využijte příjemného srpnového počasí na Šumavě u Lipenské přehrady, navštivte kulturní a sportovní akce v okolí, nezapomeňte na novou atrakci - Stezku v korunách stromů, odpočiňte si na hotelových plážích a naberte sílu do dalších dní.

Lipno Sport Fest 2012

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS