EuroAgentur sportovní trojboj

Datum: 25.7.2012

Začátkem léta 2012 se v záběhlickém sportovním areálu Hamr uskutečnilo velké sportovní klání EuroAgentur Hotels & Travel a.s.. EuroAgentur postavila celkem jedenáct smíšených párů, které se po rozlosování do skupin navzájem utkaly ve všech sportovních disciplínách turnajového trojboje. Hned v úvodu dne turnaje proti sobě nastoupily smíšené páry v tenisové čtyřhře a již po několika odehraných zápasech, kdy šplhala rtuť teploměru neustále směrem nahoru, bylo všem jasné, že absolvování celého turnajového dne bude při nejmenším velice náročné.

Tenisovou čtyřhru nakonec vyhrál reprezentační pár EA Hotelu Mánes a po následném zaslouženém obědě se již jen zbývajících deset sportovních dvojic přesunulo na písčité kurty, kde se odehrával turnaj v plážovém volejbale. To už slunce pražilo naplno a teploty dosahovaly opravdu tropických hodnot. Nově rozlosované týmy proto sváděly líté boje nejen ve volejbalových utkáních mezi sebou, ale i rozehřátým pískem a sluncem, před kterým nebylo úniku. Jedinou oázou byla pro všechny soutěžící studená sprcha, kde se mohli po odehraném zápase alespoň na chvíli ochladit. Náročný souboj nakonec vyzněl jasně pro namotivovaný pár reprezentující letištní stánky EuroAgentur ve složení Hrušková/Homoky.

K závěrečné disciplíně trojboje jsme se přesunuli do útrob areálu Hamr, kde bylo již vše připraveno k utkáním ve stolním tenise. Ve finále stolního tenisu nakonec podlehl pár Jacková/Hofman reprezentující EuroAgentur centrálu páru EA Hotelu Downtown ve složení Bočan/Střelečková, který v průběhu turnaje neustále zvyšoval svoji výkonnost, a kdyby byla ještě nějaká další disciplína, muselo by se s touto dvojicí zcela jistě počítat i na příčky nejvyšší. Takhle se v EuroAgenturním trojboji v tenise, Beach volejbalu a stolním tenise tato dvojice musela spokojit pouze s bramborovým umístěním. Na bronzové příčce se umístil pár Martinický (EA Hotel Rokoko) / Mullerova (EA centrála). Druhé místo obsadil pár EA Hotelu Mánes ve složení Nádvorníková / Junke.

Vítězem celého turnaje byl na základě součtu bodů ze všech disciplín vyhlášen sportovně nejuniversálnější pár Hrušková / Homoky z EuroAgentur Letiště Ruzyně, kteří si společně s ostatními výherci odnesli hodnotné ceny. Ostatní účastníci turnaje však také nepřišli zkrátka a odnesli si společně s bolavými svaly a dobrým pocitem z vykonané práce také ceny útěchy, které byly předány hlavím organizátorem turnaje a generálním ředitelem společnosti EuroAgentur Hotels & Travel panem Josefem Bárou společně s ředitelkou hotelové sítě Denisou Pitákovou Kalábovou. Oba ředitelé se samozřejmě také účastnili celého turnaje, kdy generální ředitel nakonec skončil na krásném sedmém místě a paní ředitelka si nakonec svou neohrožeností a sportovním nasazením odnesla cenu ´Borkyně nakonec´. Celý turnaj se nesl v příjemné atmosféře a sportovním duchu fair play a my všichni ostatní zúčastnění budeme jen doufat, že se EuroAgentur sportovní turnaj stane každoročním pravidlem.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS