Dance of Love - taneční festival v Praze 10.-12.2.2012

Datum: 19.1.2012

Čtvrtý ročník tanečního festivalu Dance of Love se uskuteční v Praze ve dnech 10.-12.2.2012.  Oslava lásky k pohybu,  hudbě a tanečním stylům spojuje národy a snad i všechny věkové kategorie.

Festival se pořádá v Centrumu tance a pohybu na Václavském náměstí v Praze. Bohatý program nabízí semimáře, základy tance pro středně pokročilé a výše, otevřené lekce a tréninky.

V průběhu festivalu se představí nejpopulárnější taneční styly v České republice: orientální tanec, flirt dance, street dance, capoeira, zumba, lady latin dance, flamenco, tribal, jazz dance samba, step, salsa a lady sexy dance.

Zveme vás tímto na skvělou show, zábavu, ale také na výuku řeči těla v tanci, na oslavu lásky v pohybu.

EA Hotel Rokoko **** na Václavském náměstí v Praze je jednak partnerem festivalu, ale taktéž hlavním ubytovatelem. Z hotelu je do centra dění festivalu pěšky několik minut. Připravili jsme pro zájemce speciální ceny ubytování, popř. další následné programy v rámci prohlídky Prahy nebo zajištění večeře v  restauraci Peklo.

Těšíme se na vás a přejeme vám příjemné chvíle oslavy lásky pohybem na festivalu Dance of Love těsně před oslavou lásky sv. Valentýna.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS