EuroAgentur oficiálním ubytovatelem Final Four

obrázek
Česká republika se v letošním roce na přelomu dubna a května stane místem konání turnajů Euroleague Basketball Final Four. Basketbalový turnaj Final Four je vyvrcholením soutěže evropské basketbalové ligy Euroleague (obdoba fotbalové Ligy mistrů)...

Česká republika se v letošním roce na přelomu dubna a května stane místem konání turnajů Euroleague Basketball Final Four. Basketbalový turnaj Final Four je vyvrcholením soutěže evropské basketbalové ligy Euroleague (obdoba fotbalové Ligy mistrů). Setkávají se zde nejlepší basketbalové kluby Evropy a své umění předvádějí hvìzdy svìtového basketbalu. Společnost EuroAgentur Hotels & Travel a.s. byla Českou sportovní akreditována jako oficiálního partner v oblasti ubytování. Pro účastníky této sportovní akce rádi zajistíme kromě ubytování také ostatní doplňkové služby, např. balíčky ubytování spojené s atraktivními výlety, okružními jízdami, průvodce ve všech světových jazycích, kulturní programy a další zajímavé akce. Přijeďte, vychutnejte si sportovní zážitek a zároveň poznejte krásy Prahy a České republiky.

Jsme připraveni splnit Vaše přání a požadavky!

Zájemci z České republiky a Slovenska si mohou vstupenky zakoupit na: www.sazkaticket.cz, zájemci z ostatních zemí na: www.f4ticket.com.

Více informací a možnost rezervace naleznete na: www.euroagentur-finalfour2006.cz

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS