Slevomat - BIOvíkend pro dva v EA Hotelu U Zeleného stromu, Nepomuk

Datum: 8.11.2011

Bio-romantika o víkendu - Slevomat nabízí neopakovatelnou nabídku romantického BIOvíkendu na 3 dny a 2 noci v EuroAgentur Hotelu U Zeleného stromu v Nepomuku.

Nepromarněte šanci nákupu zlevněného voucheru na ubytování s romantickým překvapením na pokoji ve formě výzdoby čerstvými květinami, okvětními lístky, svíčkami a belgickými pralinkami.

Posnídat můžete se stylovém restaurantu Švejk nebo si jednoduše objednáte romantickou snídani na pokoj.

Hotel vlastní ekofarmu (Sochorova rodinná farma), která dodává kvalitní a čerstvé suroviny přímo do hotelové kuchyně. Restaurant se tak může pochlubit domácím jehněčím, králičím a telecím masem. V sezóně nabízí i vlastní zeleninu a ovoce.

O vybraných víkendech se v hotelu pořádají tzv. Gastronomické víkendy "Chuti monarchie", originální gurmánský projekt hotelu, během kterého je možné ochutnat různé tematické speciality v duchu kuchyně bývalého mocnářství Rakouska-Uherska.

Pokud si budete přát nakoupit BIO potraviny a podívat se na farmy různého zaměření, máte k tomu v blízkosti Nepomuka ideální agroturistické podmínky. Navštívit můžete např. farmu Soběsuky (Angus steaky), Březí (kozí farma), Olšovka apod., vše v dosahu 15 km. Budete-li mít chuť, stojí rozhodně za výlet.

Hotel je také ideálním výchozím místem na vyjížďky na kole například do Brdských lesů či Pošumaví. V letních měsících si můžete půjčit kolo zdarma (po předchozí tel. rezervaci). V zimě jsou v tomto kraji výborné podmínky pro běžkaře či bruslaře.

EA Hotel U Zeleného stromu, Nepomuk

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS