V EA Hotelu Joseph 1699 Třebíč se stále něco děje

Datum: 19.8.2011

V nedávné době oslavoval EuroAgentur Hotel Joseph 1699 **** v Třebíči první rok provozu od slavnostního otevření.

Od této doby se v hotelu stále něco děje, střídají se hosté na krátkodobých či dlouhodobých pobytech, do hotelu přijíždí celebrity politického či kulturního světa v rámci svých pracovních cest nebo se v hotelu pořádají nejrůznější akce.

Hotelová kniha hostů se začíná plnit zajímavými jmény a ještě zajímavějšími zážitky.

NAZARETHV poslední době v hotelu našli odpočinek po svých vystoupeních legendární hudební skupina NAZARETH a její předkapela Geoff Tyson včetně televizního štábu, která absolvovala své Evropské turné.
Václav HudečekDále se v hotelu ubytoval světoznámý houslista Václav Hudeček s manželkou. Hotel navštívil i velvyslanec Tchaj-wanu v České republice pan Dr. Jong-Jen CHIU, který v doprovodu starosty města Třebíče ochutnal speciality české kuchyně při slavnostním uvítacím rautu.

Richard MüllerDo hotelu zavítal i Richard Müller, který je jednou z nejvýznamnějších postav slovenské, potažmo československé hudební scény. Populární český humorista, dramatik, scénárista, Zdeněk Svěráktextař, herec a spolutvůrce českého génia Járy Cimrmana pan Zdeněk Svěrák s manželkou si pochvalovali klid a pohodu našeho hotelu zvláště při odpočinku na slunné terase.

Terasy hotelu neslouží pouze k odpočinku, ale i k hudební produkci, kterou předvedla v rámci festivalu ŠAMAJIM Třebíč 2011 Létající rabínklezmerová kapela Létající rabín z Prostějova.

A úplně nejčerstvější zápis v knize hostů je od České televize, kdy v rámci natáčení z natáčení České televize13-ti dílného seriálu o památkách UNESCO v České republice hrál EA Hotel Joseph 1699 ****  jednu z hlavních rolí.

Hotel se úspěšně zařazuje i do nejrůznějších soutěží, z kterých nejvýznamější byly Stavba Vysočiny 2010 a Zlatá jeřabina. V obou Stavba Vysočinysoutěžích se hotel umístil na prestižních oceněňovaných místech.
V Soutěži Stavba Vysočiny obdržel hotel Čestné uznání v kategorii Rekonstrukce a obnova.
Zlatá jeřabinaV anketě Zlatá jeřabina postupuje do přeshraniční soutěže Záchrana souboru budov chudobince v Židovské čtvrti v Třebíči (dnes hotel Joseph 1699) jako jeden ze dvou nominovaných projektů.

Při vaší návštěvě Vysočiny a historického UNESCO města Třebíče se ubytujte v EuroAgentur Hotel Joseph 1699 ****, kde naleznete klid a pohodu, uvolnění a odpočinek. Ukážeme vám i naší světovou chloubu -  místnost s mikví.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS