EuroAgentur na velerthu IMEX

Datum: 31.5.2011

Největší hotelová společnost EuroAgentur Hotels&Travel, a.s. se zúčastnila jak v podobě vystavovatelské, tak v gastronomickém zajištění mezinárodního veletrhu cestovního ruchu IMEX 2011 Frankfurt nad Mohanem v Německu, který se konal ve dnech 24-26.5.2011 za účasti stovek vystavovatelů z celého světa.

EuroAgentur Culinary Team se podílí na zajištění mnoha mezinárodních a národních akcí mezi které patří i příprava a vlastní realizace cateringu pro české expozice na světových veletrzích cestovního ruchu a kongresové a incentivní turistiky.

Vrcholem celého třídenního programu na veletrhu IMEX 2011 Frankfurt v českém pavilonu byla středeční ROBOT IN DA HOUSE PARTY s DJ-em, hudbou, tancem a tombolou, které se zúčastnilo několik desítek osob. Zlatým hřebem pak byl bohatý raut připravený kuchařem Best Western Hotelu Selský dvůr **** Praha,  Miroslavem Danihelkou.

Všichni vystavovatelé z České republiky po skončení veletrhu ocenili vysoce profesionální služby nejen EuroAgentur Culinary Teamu, ale i kompletního zastoupení za společnost EuroAgentur Hotels&Travel, a.s. ve složení Josef Bára, Zdeněk Čeřovský, Miroslav Danihelka a Tereza Hávová.

Veletrh IMEX 2011 

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS