Letní dovolená na Lipně

Datum: 18.5.2011
Jaro je plném proudu, víkendy se stávají stále oblíbenějším časem aktivního odpočinku, poznávání a zábavy. Nastává čas prodloužených víkendů spojených s krátkodobou dovolenou a plánování letní dovolené. 

Nechte se zlákat do rodinného jihočeského EuroAgentur Hotelu Na jezeře ***, který nabízí nepřeberné množství sportovních aktivit a vyžití. Hotel a rodinné vily stojí přímo v rekreační oblasti na břehu Lipenské přehrady, kde budete ohromeni překrásnými přírodními scenériemi a výhledem na panorama Lipenské vodní přehrady s přímým vstupem na udržovanou a klidnou pláž.

Pokud vás nelákají přeplněné a předražené pláže v zahraničí, nabízíme vám možnost ubytování v našich dovolenkových EuroAgentur hotelech po celé České republice a na Slovensku. Dopřejte si s rodinou chvíle klidu a odpočinku a nestresujte se mluvením v cizím jazyku, sháněním zahraničních měn a organizovanými autobusovými zájezdy.

Letní dovolená na Lipně Letní dovolená na Lipně Letní dovolená na LipněLetní dovolená na Lipně Letní dovolená na Lipně Letní dovolená na LipněLetní dovolená na Lipně Letní dovolená na Lipně Letní dovolená na Lipně

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS