Šéfkuchař Culinary Teamu na veletrhu TOP GASTRO

Datum: 15.2.2011

Na pražském holešovickém výstavišti proběhl minulý týden již pátý ročník veletrhu TOP - GASTRO,  v rámci kterého se konal další ročník komponovaného gastronomického programu GASTRO TOUR, jehož naše společnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. byla hlavním partnerem.

Přinášíme vám několik fotografií z této ojedinělé akce, která je svým rozsahem největší v České republice.

Pestrý program obohatil šéfkuchař EuroAgentur Culinary Teamu - Martin Novák, jenž si připravil kulinářskou exhibici a doplnil tak svým uměním odvětví zvané "Zážitková gastronomie". Toto odvětví roste každým rokem na popularitě a my jsme rádi, že jsme jeho součástí.

Šéfkuchař si pro návštěvníky připravil delikátní menu, které obsahovalo: Hroty z panenky plněné kuřecí fáší s mangem, pod bylinkovou krustou, cuketové mikádo s liškami a mladou mrkví; Jelení hřbet marinovaný ve svařeném víně, pečený do růžova, konfit z řapíkatého celeru, jablek, červené cibule restovaný na javorovém sirupu s creme fraiche; a v neposlední řadě zcela famózní dýňové kynuté lívanečky, jejichž vůně se vinula celým prostorem a přilákala tak nejednoho zvědavce - gurmána.

Mohli jste tak být svědky kouzel a tajů, kde se v jedno střetává opravdová lidská radost a um. Radost pohledět na úžasný kult vaření a kulinářství. Setkali se zde ryzí profesionálové z oboru gastronomie, ale i labužníci a návštěvníci, kterým není lhostejné, co jedí.

Celou akci moderoval Ivan Foral ze společnosti T&M CREATIVE, organizátora programu GASTRO TOUR.

Je pro nás potěšením, když i vy můžete na vlastní kůži (v tomto případě jazyk) ochutnat speciality české a světové kuchyně, které pro vás připravujeme v našich hotelových restauracích po celé České republice. Doporučujeme navštívit domovské prostředí šéfkuchaře Culinary Teamu, který vévodí hotelové restauraci
EA Hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové.

Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011 Veletrh TOP GASTRO 2011

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS