Konference ACK na Kampě - online marketing

Datum: 8.11.2010
Na konferenci Online marketing v Best Western Hotelu Kampa **** posadili organizátoři Seznam.cz a Asociace cestovních kanceláří ČR všechny přítomné do lavic na . V Rytířském sále hotelu Kampa poprvé veřejně představil manažer Sdovolena.cz a Ubytovani.cz Petr Čermák nový projekt pro cestovní kanceláře, které budou chtít prodat svůj produkt prostřednictvím stránek Seznamu. Sdovolena.cz nebude fungovat jako cestovní kancelář, ale bude evidovat jednotlivé nabídky všestranněji např. podle místa, ceny, délky pobytu a přednost budou mít last minute zájezdy. Prodejní server se spustí na podzim a chystá se získat část trhu od internetové cestovní agentury Invia. Seznam nebude mít příjmy z prodaného zájezdu, ale z inzerce cestovních kanceláří.

Více než 80 účastníků konference si pochutnalo na slavnostním rautu s lososem i sladkými pochoutkami, který v malých saloncích hotelu Kampa připravil kulinářský tým EuroAgentur. Posilnit se bylo třeba na druhou část konference, na které se zúčastnění dozvěděli, že se práce na online marketingu nedá ošidit a že si vyžaduje neustálou práci odborníků na optimalizaci webových portálů.

Jak odhaduje analytická společnost Mag Consulting, cestovní ruch zřejmě čeká další rok poklesu prodeje a tak je potřeba snažit se o zákazníka na více frontách, ve více formách a za nejlepší konkurenční ceny.

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. se bude snažit, ať si ten příští rok na dovolené za své peníze stejně skvěle užijete! Nás totiž Baví báječná dovolená v Čechách...

konference ACK a Seznam.cz v BW Hotelu Kampa     konference ACK a Seznam.cz v BW Hotelu Kampa

konference ACK a Seznam.cz v BW Hotelu Kampa     konference ACK a Seznam.cz v BW Hotelu Kampa

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS