V.Sivek - finalista soutěže Manažer roku

obrázek
13. ročník soutěže Manažer roku zná již své vítěze. V letošním roce se mezi finalisty umístil generální ředitel společnosti EuroAgentur Hotels & Travel a.s., pan Viliam Sivek, který vedle titulu Finalista soutěže Manažer roku získal čestný titul Manažera odvětví...

13. ročník soutěže Manažer roku zná již své vítěze. V letošním roce se mezi finalisty umístil generální ředitel společnosti EuroAgentur Hotels & Travel a.s., pan Viliam Sivek, který vedle titulu Finalista soutěže Manažer roku získal čestný titul Manažera odvětví.

Soutěž Manažer roku je nejprestižnější a nejobjektivnější soutěží osobností v oblasti managementu a ekonomiky. Má dlouholetou tradici již od roku 1993, kdy byla založena jako počátek tradice hodnocení významných představitelů managementu v ČR. Po celou dobu se těší velkému ohlasu u odborné i laické veřejnosti.

Jejími zakladateli jsou Česká manažerská asociace, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR. Morálním a etickým posláním soutěže je přispět k rozvoji elity českého managementu. Cílem je vyhledávat, popularizovat a oceňovat manažerské osobnosti, prezentovat jejich manažerské dovednosti, odborné i lidské kvality, moderní metody řízení, originalitu při dosahování úspěchu a přínos k výkonnosti firem. Každý finalista soutěže prošel důsledným několikastupňovým hodnocením a musel splňovat řadu podmínek a kritérií. Kandidáti se Odborné komisi v písemné přihlášce představili pomocí přesných kvantifikovaných i doplňujících údajů. Mezi rozhodující hodnocená kritéria patřil osobní přínos k úspěšné činnosti firmy, etika jednání v obchodním a podnikatelském styku, přínos k rozvoji daného oboru a odvětví, schopnost strategického myšlení, schopnost komunikace s pracovním kolektivem, podíl na rozvoji a motivaci zaměstnanců a také sociální aspekty činnosti.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS