Letní dovolená ve Vysokých Tatrách

Datum: 21.6.2010

Očekávané léto už je tady a s ním i možnost odpočinku v nádherné vysokohorské přírodě.

Ideálním místem pro letní dovolenou je EA Komplex Kúpelné vilky *** v Novém Smokovci, ve výjimečné lokalitě Vysokých Tater.

EA Kupelné vilky

Hotelový komplex se skládá z apartmánových vil, které jsou stylově zařízeny masivním dřevěným nábytkem. Po turisticky nabitém dni je k odpočinku připraven prostorný obývací pokoj s krbem a společenská místnost s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, která umožňuje vlastní vaření. Z pokoje lze vstoupit francouzskými okny na venkovní obývací terasu s výhledem na překrásné horské štíty.

EA Komplex Kúpelné vilky *** je určen jak pro rodinnou turistiku a sportování, tak pro relaxování a odpočinek v nedalekých vyhlášených termálních lázních a na koupalištích.

Nedaleká Tatranská Lomnica je důležitým startem pro turistické trasy, hlavně díky lanovce, která návštěvníky doveze na Skalnaté pleso, odkud lze dál pokračovat na Lomnický štít. V dosahu je kromě vyhledávaného Štrbského plesa i nemálo kulturních cílů. K návštěvě zvou Kežmarský hrad, Spišský hrad, muzea, ale i památková rezervace lidové architektury v nedalekém Ždiaru a mnoho dalších.

Využijte možnosti strávit letní dovolenou v krásném prostředí EA Komplexu Kúpelné vilky, aktivně si odpočínout na čistém vzduchu nebo relaxovat - uprostřed nádherné vysokohorské krajiny na vás čeká ničím nerušený klid.

Vysoké Tatry - EA Kúpelné vilky

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS