Jarní dovolená

Nastává jaro a překonává se v zázracích. Až vás okouzlí sněženky a bledule, narcisy a tulipány, šeříky a květy jabloní, blankytně modré nebe s plujícími obláčky a zlatým třpytem slunečních paprsků nad vaší hlavou, zmocní se vás příjemný pocit z probouzející se přírody. I ve vás se pak probudí příjemný pocit z vlastní obnovy sil a z nové vitality. Tím víc pak zatoužíte po uspokojení svých pocitů, radosti a pohody.
A co teprve myšlenky na první jarní dovolené! Kde ji k plné spokojenosti prožít?

Využijte nabídky našich hotelů, kde vám nabízíme jarní dny plné radosti, pohodlí, odpočinku, relaxace a sportovní aktivity. Přijeďte na jarní dovolenou nebo prodloužený víkend.

pěší turistikaHotelový komplex EuroAgentur Hotel Na jezeře ***, Horní Planá, Lipno
Příjemný pocit a pohoda rodinné atmosféry vás určitě oblaží při pobytu v  hotelovém komplexu, situovaném v malebném koutu Šumavy u největšího vodního ráje na Lipensku. K aktivnímu využití volného času jsou pro vás připraveny dva tenisové kurty, multifunkční hřiště, cykloturistika (certifikát Cyklisté vítáni), pěší turistika, relaxační programy ve fitness centru, sauna, půjčovna pramic, horských kol a na závěr jedinečná kuchyně.

cykloturistikaEuroAgentur Hotel Atrium****, Otrokovice
Svou dobrou jarní náladu vám určitě nepokazí pohodlí, které budete mít v  komfortně zařízených pokojích tohoto nově otevřeného hotelu s jeho originální architekturou esteticky a účelově kombinovaného multifunkčního objektu. Je tu i velká hotelová restaurace, bar a lobby bar včetně letní terasy a zahrádky. Pro pohodlí účastníků případných konferencí a seminářů je připraveno gastronomické zázemí, parkoviště a sekretářské služby.

cykloturistika v BeskydechEuroAgentur Hotel Terasa ****, Frýdek-Místek
Jiný vzhled přírody v těsné blízkosti přehrady Olešná na kraji města Frýdek-Místek vám poskytne tento hotel na kouzelném Valašsku. Kdo hledá klid pro obnovu svých sil ve svěží zeleni jarní přírody, nalezne ho zde v otevřeném výhledu na panorama Moravskoslezských Beskyd a jejich dominantu Lysou Horu. Zároveň však pro načerpání vitální energie mohou hoteloví hosté využívat moderně vybavené wellness centrum s vířivou vanou, parní kabinou a aromaterapií a masážemi. Kryté bazény v blízkosti hotelu nabízí hostům-vodomilům nový aquapark v těsné blízkosti hotelu.

pěší turistikaEuroAgentur Parkhotel Terezín ***, Terezín

Jarní čas láká nejen do přírody, ale i k poznávání historie, hradů, zámků a kulturního dědictví. Přijměte pozvání do Východních Čech, do kraje památek a národního bohatství.

Preventivní lázeňská péče v EuroAgentur hotelech

Boj s jarní únavou je nejlepší začít v nejznámějších lázních České republiky. Připravili jsme pro vás preventivní a lázeňskou péči, léčebné a relaxační pobyty k obnově organismu po dlouhé a vyčerpávající zimě.

Karlovy VaryEuroAgentur Hotel Jessenius ***, Karlovy Vary

Anebo chcete prožít jarní dny v Karlových Varech?
Lázeňský hotel s vlastní lékařskou péčí, balneo centrem, zeštíhlující a regenerační pobyty včetně poskytování léčebných procedur. Poloha hotelu v těsné blízkosti kolonády a lázeňského Vřídla je příslibem dodržování pitného režimu. Možnost zdravotních vycházek do okolí města.

lázněEuroAgentur Hotel Derby ****, Karlovy Vary
Pobyt v lázních bude patřit k nezapomenutelným zážitkům. V hotelu naleznete příjemné a pohodlné ubytování ve velkých pokojích a stylových apartmánech. Hotel je vhodný zvláště pro delší pobyty s lázeňskou péčí. Nachází se v blízkosti Alžbětiných lázní.
Lázně nejen léčí, ale působí i preventivně, včasnou prevencí zůstanete zdrávi a fit po celý rok!

Přijeďte do našich hotelů, ubytujte se, postaráme se o vás!

jarní příroda

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS