Jevgenij Pljuščenko na tiskové konferenci v BW Hotelu Kampa

Datum: 26.1.2010
Trojnásobný mistr světa v letech 2001, 2002, 2003 a šestinásobný mistr Evropy se zastavil před olympijskými hrami ve Vancouveru ve svém oblíbeném městě - v hlavním městě České republiky, v Praze.

Krátká tisková konference Jevgenije Pljuščenka se uskutečnila dne 26. ledna 2010 v prestižním Rytířském sále Best Western Hotelu Kampa k připravované show Ice Olympic Tour, která se uskuteční v Praze, Karlových Varech a Ostravě v dubnu letošního roku.

"Praha je jedním z mých oblíbených měst." (tato věta nás velmi potěšila)

Jevgenij Pljuščenko na tiskové konferenci zmínil i Karlovy Vary, známé početnou ruskou komunitou. "Mám tam hodně přátel a určitě jich dost přijde do hlediště. Tam to bude tak sedmdesát procent Rusů a třicet procent místních," usmál se Pljuščenko.

Jevgenij Pljuščenko během své kariéry získal sedmdesátkrát nejvyšší známku 6,0 bodu podle starého systému hodnocení. Na zimních olympijských hrách v Salt Lake City v roce 2002 získal stříbrnou olympijskou medaili. Olympijským vítězem se stal na zimních olympijských hrách v Turíně v roce 2006.

Jevgenij Pljuščenko na tiskové konferenci v BW Hotelu Kampa  Jevgenij Pljuščenko na tiskové konferenci v BW Hotelu Kampa  Jevgenij Pljuščenko na tiskové konferenci v BW Hotelu Kampa

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS