Lipno - lyžování a bruslení

Datum: 18.1.2010
Skiareál LipnoNejlepší přírodní podmínky pro zimní sporty jsou v současné době na Lipně, na jednom místě máte k dispozici jeden z největších Ski areálů v Čechách s českým unikátem Snowcrossovou dráhou a celosvětovým unikátem - největší přírodní zamrzlou plochu na bruslení, běžecké lyžování a skating.

Pro ty, kteří mají rádi pohodu a klid, doporučujeme navštívit Lipenskou oblast Horní Plané a Jenišov, kde nabízíme ubytování v klidném EA Hotelu Na jezeře. Od hotelu je přímé napojení na bruslařskou nebo běžeckou upravenou dráhu a stopu na Lipenském jezeře.

EA Hotel Na jezeřeEA Hotel Na jezeře vás uvítá překrásným přírodním prostředím a umístěním v lesoparku s přímým výhledem na Lipenskou přehradu. Hotel a vily jsou rozmístěny mezi vzrostlými stromy kousek od sebe.

Z hotelových pokojů je okny vidět zasněžená okolní příroda a když budete míst štěstí, projdou se vám pod okny srnky.

Po příjezdu si můžete v hotelové restauraci vychutnat horký nápoj na zahřátí, k večeři vás pozve usměvavá obsluha a poradí, co si dobrého vybrat.

saunaKlid, ticho a pohoda umocněná bělostným sněhem vám vleje do žil novou krev, příjemný větřík vás ovane a zčervená tváře, šumavský vzduch vám pročistí plíce - co víc si přát? Možná uvolnění a relax v hotelové sauně, kde můžete prožít skutečnou finskou saunu i s ochlazením ve sněhu, stačí jen otevřít dveře!

EA Hotel Na jezeřeVyužijte těch nejlepších přírodních podmínek pro vaši zimní dovolenou, nabízíme vám cenově výhodné balíčky se skipasy, v případě vašeho zájmu vám zařídíme dopravu do Skiareálu Lipno nebo do Hochfichtu.

 

Přijeďte, těšíme se na vás, jsme připraveni vám poskytnout ty nejlepší služby za příznivé ceny!

EuroAgentur Hotel Na jezeřeNa JezeřeNa Jezeře
Na JezeřeEuroAgentur Hotel Na jezeřeNa Jezeře
EuroAgentur Hotel Na jezeřeEuroAgentur Hotel Na jezeřeEuroAgentur Hotel Na jezeře
EuroAgentur Hotel Na jezeře
EuroAgentur Hotel Na jezeřeEuroAgentur Hotel Na jezeřeEuroAgentur Hotel Na jezeřeEuroAgentur Hotel Na jezeřeEuroAgentur Hotel Na jezeře

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS