Lyžování na Šumavě - Lipno a Hochficht

Datum: 15.10.2009

Lyžování na Šumavě - Lipno a HochfichtZimní sezona se v letošním roce hlásí dříve, než je obvyklé. Proto přicházíme již nyní s nabídkou včasné rezervace ubytování v našich hotelových zařízeních, které jsou přímo, či v blízké vzdálenosti od Ski Areálů, zimních lyžařských škol a udržovaných sjezdových a běžeckých drah.

Skiareál Lipno (dříve známý pod jménem Kramolín) nabízí pro zimní dovolené ideální místo rodinám s dětmi a začínajícím lyžařům. Celkem 7 sjezdových tratí obsluhují 3 čtyřsedačkové lanovky a kouzelné koberce v dětském hřišti. Novinka pro letošní zimu je připravena pro celé rodiny s dětmi a to zábavná snow-crossová dráha, která nabízí nový druh dobrodružství a zábavy na lyžích či snowboardu. Skiareál Lipno se právem pyšní nejmodernějším výukovým hřištěm v Česku - Foxparkem kapitána Lipánka.

Pro vyznavače běžeckých tratí je v okolí Lipna připraveno na 40 km běžkařských drah a stop. V případě silných mrazů bude vybudována a denně upravována nejdelší bruslařská dráha na světě po zamrzlém Lipně.

Skisport Hochficht je největším rakouským lyžařským areálem na Šumavě, které si oblíbilo mnoho českých vyznavačů skiareálů pro jeho všestranné využití. Na Hochfichtu si užijí zimní radovánky jak rodiny s dětmi, tak nároční lyžaři sjezdů a běžkování. Celkem 13 sjezdovek s 10 lanovkami a vleky zaručují vyjímečné podmínky bez čekacích dob.

Návštěvníkům Šumavy nabízíme ubytování v komplexu EuroAgentur Hotelu Na jezeře a EuroAgentur Hotelu Churáňov, který má sjezdovku přímo u hotelu - lyžařský areál Zadov - Churáňov. V obou našich hotelích najdou návštěvníci Šumavy příjemné zázemí pro své zimní dovolené, prodloužené víkendy, ale i možnosti pouhého občerstvení třeba při zastavení na běžecké trati.

Skiareál Boží Dar nabízí hned tři skiareály - Neklid, Novako a Klínovec. V areálech návštěvních naleznou nejen skvělý terén pro sjezdové lyžování, ale i zábavné snowparky se snowtubingem, lyžařskou skolou, dětskýcmi hřišti a řadou občerstvení.

Pro návštěvníky Božího Daru nabízíme zázemí horského EuroAgentur Hotelu Praha, který mimo hotelové ubytování a restauraci nabízí i kompletně zařízené wellness centrum s bazénem a saunou.

Lyžování na Šumavě - Lipno a Hochficht

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS