Vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině

Datum: 14.7.2009

V rámci předsednictví EU se na Vysočině konala významná akce na jedno ze stěžejních témat českého předsednictví - Ekonomická situace v evropském lesnictví a dřevozpracujícím průmyslu v souvislosti s aktuální ekonomickou recesí.

Ve dnech 22. - 25.6.2009 byli hosty našeho EA Business Hotelu Jihlava šéfové státních správ lesů celé EU. V rámci jejich nabitého programu v sérii návštěv a exkurzí byl i prostor na pracovní a společenské večeře, které zabezpečovali naši kuchaři z EA Culinary Teamu společně s obsluhou našeho hotelu.

Některé vybrané konference se konaly přímo v hotelu, další byly uspořádány v reprezentačních prostorách města Jihlavy.

Profesionální kongresové a cateringové zabezpečení ze strany našeho hotelu bylo ohodnoceno osobním dopisem hejtama Vysočiny.

vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině vrchní ředitelé pro lesnictví zemí EU na Vysočině
 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS