ČEZ CHESS TROPHY 2009 v BW Hotelu Kampa

Datum: 15.05.2009

ČEZ CHESS TROPHY 201027.5.2009

Premiér ČR Jiří Fišer zahájil šachový zápas na 8 partií

Šachové festivaly ČEZ CHESS TROPHY v Best Western Hotelu Kampa se staly příjemnou tradicí v nezvyklé hotelové službě. Letošní 5. ročník bude probíhat ve dnech 27. - 31.5.2009.

Ocenění Chess Friendly Hotel si náš hotel právem zaslouží za profesionální přípravu různých mezinárodních šachových turnajů. Do hotelu se opakovaně sjíždí šachové spičky na jeden z nejvýznamějších festivalů šachu - ČEZ CHESS TROPHY, který probíhá v hotelu již od roku 2005.

V minulosti byli účastníky velmistři šachu - Boris Spasský, Garry Kasparov, Sergej Movsesjan, Vladimír Kramnik a z tuzemských velmistrů David Navara a Vlastimi Hort. Letos na šachovém festivalu je hlavní osobností ukrajinský velmistr Vasilij Ivančuk.

Zápas velmistrů Navary a Ivančuka je hlavním bodem programu šachového festivalu ČEZ CHESS TROPHY 2009, který pořádá občanské sdružení Pražská šachová společnost. Jednotlivé partie bude pro diváky v sále komentovat česko-americký velmistr Lubomír Kaválek a všechny budou on-line přenášeny na internetu. Zápas budou doprovázet i šachová simultánka a přednášky velmistrů Lubomíra Kaválka, Vlastimila Horta a Jána Plachetky.

Premiér ČR Jiří Fišer se vítá s výkonným ředitelem společnosti EuroAgentur Hotels & Travel Josefem Bárou  Velmistři David Navara a Vasilij Ivančuk
Velmistři David Navara a Vasilij Ivančuk  Šachový zápas také navštívil generální ředitel společnosti ČEZ Martin Roman (druhý zprava)
ČEZ CHESS TROPHY 2009 v BW Hotelu Kampa

ČEZ CHESS TROPHY 2009 v BW Hotelu Kampa

Ročník 2008

Ročník 2007

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS