Dětský den v BW Hotelu Kampa

obrázek
Jedna z nejkrásnějších věcí je úsměv dítěte. Společnost EuroAgentur Hotels & Travel pozvala děti ze Základní školy v Kouřimi do BW Hotelu Kampa, aby zde strávily příjemné dopoledne plné překvapení a...

Jedna z nejkrásnějších věcí je úsměv dítěte. Společnost EuroAgentur Hotels & Travel pozvala děti ze Základní školy v Kouřimi do BW Hotelu Kampa, aby zde strávily příjemné dopoledne plné překvapení a zábavy zpestřené zajímavostmi z oboru hotelnictví. Pokojské si s dětmi pohovořily o své práci, podělily se o své zkušenosti, a pak si děti samy mohly vyzkoušet práci pokojských. V kuchyni měli děti možnost nahlédnout kuchařům pod pokličku a dozvědět se zajímavé věci z tajů kuchařského umění. S číšníky vstoupily do umění obsluhy a pak si společně zkusily prostřít slavnostní tabuli. Jako třešnička na dortu bylo pro děti připravena barmanská show. Děti se jako mávnutím kouzelného proutku proměnily ve zručné a zkušené barmany.

Po takto vyčerpávajícím dopoledni plným nových zkušeností a zážitků jsme společně poobědvali. Z jejich tváří jsme vyčetli, že se jim námi připravený program líbil. Na závěr návštěvy obdržely děti na památku dárkové balíčky. Možná, že v budoucnu právě někdo z nich posílí řady našich pokojských, kuchařů či číšníků a barmanů. Děti, byly jste úžasné, děkujeme!!!

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS