Kulatý stůl Comenia v BW Hotelu Kampa

Datum: 16.02.2009

Kulaté stoly Comenia patří k tradičním aktivitám této společnosti. Jedná se zhruba o dvouhodinová diskusní setkání členů vlády či jiných významných politických a kulturních osobností s vedoucími vybraných diplomatických misí akreditovaných v ČR a s představiteli zahraničních společností, joint venture, tisku, atd.
Tato jednání umožňují bezprostřední kontakt hosta s představiteli výše uvedených institucí a rozhodně tak přispívají k lepšímu pochopení konkrétních opatření ve prospěch nejen hospodářského systému, ale celé společnosti.

Jsme rádi, že Kulaté stoly probíhají v našem Best Western Hotelu Kampa, který nabízí pro tyto prestižní společenské akce ideální zázemí. Hlavní sál hotelu - Rytířský sál - je téměř historickým muzeem doby šermířů a mušketýrů. Repliky dobových brnění a zbraní vhodně zapadají do celého sálu. Vitrážová okenní výzdoba propouští sluneční svit, který rozehrává barevnou hudbu celé místnosti.

Právě tato atmosféra je velkým lákadlem pro mnohé společnosti, které rádi pořádají své akce právě u nás - v Best Western Hotelu Kampa v jeho Rytířském sále.

Hlavní osobností posledního Kulatého stolu Comenia byl nově zvolený ministr pro místní rozvoj Cyril Svoboda

  Kulatý stůl Comenia  Kulatý stůl Comenia

 

  
 

 

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS