Šachový turnaj v EuroAgentur Hotelu Cristal Palace

Datum: 11.11.2008

Šachový turnaj legend a nadějí (alias Sněženky a Machři) v Mariánských Lázních

Sněženky a Machři - šachový turnajSpolečnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. a Pražská šachová společnost vás zve na šachový turnaj legend do Mariánských Lázní.

Slavnostní zahájení a první kolo šachového zápasu - Sněženek a Machrů proběhne v pátek 29. 11. 2008 a bude probíhat po celý následující týden v EuroAgentur Hotelu Cristal Palace.

Přehlídka vynikajicích šachistů, mezi nimiž nebudou chybět ani velmistři šachu - Anatolij Karpov a Vlastimil Hort (Machři), zde poměří své ,,síly" s mladými nadějnými šachistkami (Sněženkami).

Příjemné chvíle odpočinku strávené v Mariánských Lázních můžete využít nejenom sledováním zajímavých šachových zápasů, ale také relaxací, kterou vám nabídne přímo v místě konání EuroAgentur Hotel Cristal Palace. V hotelu vám doporučujeme pro blaho duše a těla využít relaxační balneo služby, wellness centrum s lázeňskou péčí a vyhlášenou kavárnu.

Sledujte šachový turnaj Sněženek a Machrů online !

Využijte možnosti osobně povečeřet se šachovými legendami, zveme vás na charitativní večeři !

               Sněženky a Machři - šachový turnaj             Sněženky a Machři - šachový turnaj

Šachové překvapení - divil se mistr, divili se diváci, divili se všichni!

V bleskové partii zaskočila česká šachistka Jana Jacková šachovou legendu Anatolije Karpova a po 22 tazích jez porazila! Byla to jeho druhá nejrychlejší prohra v 50-ti leté šachové kariéře.

Deník Blesk

 

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS