Dárkové poukazy

Datum: 10.11.2008

Léto je již dávno pryč a podzimní sezóna je v plném proudu. Řada z nás při pohledu z okna již pomyslela na blížící se vánoce. Ano, je to tak. Než se nadějeme, tak nám na dveře zaklepe Mikuláš, čtyři Adventní neděle a to nejlepší a nejočekávanější na konec - Štědrý den.

Vánoce jsou časem klidu, pohody, pečení vánočního cukroví, kdy je celá domácnost krásně provoněná vanilkou, ale také vymýšlením a sháněním vánočních dárků. Každý z nás přemýšlí nad tím, čím by druhému udělal tu největší radost.

Naše společnost EuroAgentur Hotels & Travel pro Vás připravila Dárkové poukazy v nominálních hodnotách 1.000,- Kč, 3.000,- Kč a 5.000,- Kč. Dárkovým poukazem můžete obdarované inspirovat k prožití nezapomenutelných chvil odpočinku a relaxace, lázeňské péče nebo ke kulinářskému zážitku. Poukazy platí pro čerpání služeb nebo nabízených balíčků ve všech hotelových a restauračních zařízeních společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, a.s.

Dárkové poukazy můžete zakoupit ve všech recepcích hotelového řetězce EuroAgentur Hotels & Travel, a.s., kde vám bude vystaveno potvrzení. Poštou vám obratem zašleme objednané a zaplacené Dárkové poukazy s ochranným hologramem jako ceninu.

Dárkové poukazy můžete objednávat i mailem nebo prostřednictvím formuláře.

Ještě pořád nevíte čím obdarovat své blízké?

Pro inspiraci jsme vám připravili hned několik nabídkových balíčků. Pevně věříme, že vás naše nabídka zaujme a vy prožijete neopakovatelné chvíle s obdarovanými pod vánočním stromečkem.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS