Ctěnice - ideální místo pro eventy

Datum: 15.08.2008

Zámek Ctěnice a jeho přilehlý pečlivě udržovaný park poskytuje nepřeberné množství využití pro firemní akce různorodého zaměření. Uskutečnění prezentace firmy spojené s výstavou a ukázkami produktů je nezapomenutelným zážitkem pro pozvané hosty, firemní večírky u zámku nebo v zahradě, školení a semináře s možností přestávek pod širým nebem s procházkou v parku, ale i strávení slavnostních chvil se svými nejbližšími v době rodinných oslav nebo svateb.

V minulých dnech hostil zámek Ctěnice jednu z prestižních společností z oboru informačních technologií. Slavnostní raut připravený kuchaři společnosti EuroAgentur Hotels & Travel byl z úst hostů hodnocen velmi kladně. Každému chutnalo něco jiného, někdo si pochutnával na tradičních českých specialitách, jiní se zaměřili na pečená masa na lávovém grilu, dámy se nemohli utrhnout od čokoládové fontány.

Součástí programu bylo i vystoupení živé kapely přímo v zámeckém areálu.

K oživení eventových akcí je možné využít tzv. Kočárovnu, kde je stálá muzejní výstava 19 kočárů a saní.

Slavnostní kočár pražských arcibiskupů z roku 1720 je mimořádnou historickou a řemeslnou památkou. Představuje vrcholně barokní umělecké dílo středoevropského původu. Byl užíván při korunovacích českých králů, intronizacích arcibiskupů a dalších významných slavnostních příležitostech.

Zámek Ctěnice - ideální místo pro eventy Zámek Ctěnice - tradiční české speciality

Zámek Ctěnice - raut Zámek Ctěnice - raut

Zámek Ctěnice - čokoládová fontánka Zámek Ctěnice - slavnostní kočár

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS