Mládež je naše budoucnost

Datum: 11.04.2008
Logo EYPSpolečnost EuroAgentur Hotels & Travel a.s. měla tu čest ve svém pražském EuroAgentur Hotel Junior již třetím rokem přivítat členy European Youth Parliament International (EYP Intl.) - Evropský parlament mládeže.

Organizace EYP Intl. je vzdělávací organizací mládeže podporovanou Evropským parlamentem, jejíž historie sahá až do roku 1987. V současnosti sdružuje na 30 evropských zemí nejen z EU.

Třikrát do roka se konají mezinárodní zasedání v různých členských státech. Tato zasedání se snaží být věrnou kopií Evropského parlamentu. Členy jsou studenti středních škol ve věku od 16 do 19 let. Na těchto zasedání mládež obdrží téma, která jsou vybírána s přihlédnutím k dění nejen v Evropě, ale i na celém světě. Členové, jenž jsou rozděleni do jednotlivých týmů mají prodiskutovat a nabídnout řešení daného problému. Cílem těchto zasedání je poznávat kultury jednotlivých států, naučit je týmové práci, komunikaci a samozřejmě rozvoji jazykových schopností. Získané zkušenosti a vědomosti mohou členy ovlivnit natolik, že tomu přizpůsobí nejen výběr studia, ale někdy i budoucí povolání.

Už naše prababičky říkávaly, že děti jsou naše budoucnost, a proto společnost EuroAgentur Hotels & Travel je hrdá na to, že se mohla podílet na takto významném projektu.

    

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS