Alpin pro planet freestyle – 1.3.2008

Datum: 26.02.2008
Světový pohár ve velmi atraktivním sportu, jakým je jízda v boulích (moguls) zavítá do České Republiky a to do Ski areálu Mariánské Lázně. Poprvé budou mít diváci možnost vidět závod SP v disciplíně dual-moguls, což je paralelní souboj dvou závodníků. Diváci se mohou těšit na kompletní světovou špičku a nezapomenutelnou podívanou, přinášející kombinaci rychlosti, preciznosti s vysokými a těžko uvěřitelnými akrobatickými skoky.

Naší největší nadějí je Nikola Sudová, která již několik let pravidelně boduje a sbírá medailové ocenění ve světovém poháru. Na posledních olympijských hrách v Turíně vybojovala 6. místo.

Boule (moguls) jsou disciplína dynamická, plná rychlosti a skoků. Závodníci sjíždí dráhu cca 200-260m dlouhou, jejíž terén je tvořen velkými sněhovými boulemi a dvěma skoky.

Nabízíme vám akční podívanou v netradičním sportu a prožití příjemného víkendu spojeného s příjemnými procházkami Mariánskými Lázněmi. V případě ubytování využijte našich dvou mariánsko-lázeňských zařízení :

EuroAgentur Hotel Cristal ****
EuroAgentur Hotel San Remo ***

Oba hotely nabízí lázeňské léčebné procedury, bazén, saunu, balneo provoz a relaxační a rehabilitační centrum. Zkuste načerpat nové síly právě prostřednictvím relaxace, uvolnění a sportovního zážitku!

 

 

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS