2011

Generální ředitel EuroAgentur Hotels&Travel,a.s. Josef Bára

Obě strany musí být vítězi (Všudybyl, deváté vydání 2011)

S předsedou představenstva a generálním ředitelem akciové společnosti EuroAgentur Hotels & Travel, a.s., Josefem Bárou se potkáváme 30. září 2011.

Josefe, značka EuroAgentur Hotels & Travel je pro české i zahraniční partnery a klienty zárukou kvality a stability. Změnilo se s novými majiteli vaše směřování?

Naše filozofie je stále stejná. Maximalizovat příliv klientů a zlepšovat služby. Jak jsi naznačil, už víc než rok nejsme téměř rodinnou firmou, takže i struktura řízení je maličko jiná, avšak dál expandujeme. Rozšiřujeme portfolio partnerské spolupráce v oblasti management kontraktů. Smlouva o řízení totiž nachází uplatnění tam, kde se majitelé hotelů nechtějí dělit o zisk a nechtějí je pronajímat. Už proto, že ceny pronájmů šly hodně dolů. Zároveň děláme maximum pro podporu franšízy. Menší hotely to vítají. S ohledem na momentální situaci si mnohé nevědí rady, jak dál. Nebráníme se ani filozofii, kterou razil předchozí majitel – dlouhodobým nájemním smlouvám, popř. koupi hotelových objektů ... (více)


Všudybyl, druhé vydání 2011Vlastnit renomovanou společnost a řídit největší český hotelový řetězec (Všudybyl, druhé vydání 2011)

Hotelovou společnost EuroAgentur Hotels & Travel chceme rozšiřovat. Je ve velmi dobré kondici a v tomto trendu hodláme pokračovat.

Chceme rozvíjet franšízové vztahy a pro incoming do České a Slovenské republiky získávat nové obchodní partnery na perspektivních zdrojových trzích ... (více)

 

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2014 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS