Zajišťujeme prestižní catering - LOH Čína 2008

Datum: 11.01.2008

LOH 2008S blížícím se dnem zahájení Letních olympijských her v Pekingu v létě letošního roku se i nám blíží den odjezdu na tento sportovní svátek světa.
Naše společnost zvítězila v konkurzu na zajištění gastronomických služeb v Českém domě v Pekingu, který bude otevřen ve čtyřhvězdičkovém pekingském Gloria Plaza Hotelu.
Ve 4. patře tohoto hotelu bude po dobu olympiády v provozu česká restaurace určená pro VIP návštěvníky olympiády a doprovod českých sportovců.
V současné době vrcholí přípravy skladby menu a objednaných rautů. V běžném provozu doma v Čechách by to pro nás nebylo nic neobvyklého, ale v Pekingu? Převážnou část potravin vezeme s sebou, stejně tak běžný stolní inventář a vybavení. Dovedete si představit, kdybychom na místě zjistili, že nám něco chybí? Možná si řeknete, český člověk si vždy poradí. Je to pravda, ale co v daleké Číně? Proto naše přípravy jsou dokonalé a věnujeme jim již nyní mnoho času a pracovního úsilí.

Dalo by se říci, že na olympiádu jedeme také jako sportovci, neboť zajišťovat catering pro celou doprovodnou olympijskou výpravu, významné hosty, vládní představitele a samotné olympioniky v rámci pořádání společenských večerů, bude pořádný sportovní výkon. S našimi vybranými šéfkuchaři-specialisty pracujeme na recepturách a vyjímečných gastronomických specialitách. Trénink v přípravě probíhá již nyní abychom úspěšně zvládli 17-ti denní maraton cateringového servisu. Beijing Games - mascots

Moderní pětiboj svedeme v malých prostorech, budeme plavat ve vlastním potu vlhkého klima, svedeme šerm s příbory a talíři v myčkách, sportovní gymnastika nás čeká mezi stoly a atletika mezi sporáky. Všichni se na naší malou olympiádu těšíme. Do olympijského města jedeme s cílem po 17-ti dnech přetrhnout cílovou pásku a odvézt si domů medaile za naše cateringové snažení. Držte nám palce

Mimo profesní přípravy se začínáme tak trochu seznamovat i s čínským jazykem. Velmi dobře nám k tomu slouží oficiální stránky LOH, kde vychází kurz čínštiny. Například, takhle se řekne :
Prosím, zde je menu - 夫人,请看菜单

o:)

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS