Vánoční Dámský klub

Datum: 11.12.2007
Dámský klub Michaely Ochotské

Další Dámský klub s datem 4. prosince v EuroAgentur Hotelu U královny Elišky v Hradci Králové byl programově naladěn do vánoční atmosféry jako odpočinkový v těchto hektických předvánočních dnech.

A jsme přesvědčeni, že se nám náš záměr podařilo splnit. Prostory vinárny byly zaplněny vánoční výzdobou ze suchých vazeb a asi dvaceti adventními věnci, které pro tento večer připravila floristka paní Marcela Doležalová z Hronova, která nejen povídala o vánočních zvyklostech a výzdobě, ale také ukázala nové trendy v balení dárků a přímo ukázala jak na to. Všechny ženy přivítaly možnost, že veškeré vystavené exponáty byly hned na místě k prodeji.

Druhou část programu si připravily psychoterapeutky Mgr. Zuzana Říhová a MUDr. Vladislava Šemberová, které sáhly po zajímavém tématu „Rozdílnost ženské a mužské komunikace......asi dobře, že je do klubu mužům vstup zakázán.

Celý večer uváděla patronka Dámského klubu Eliška, půvabná Michaela Ochotská, která se přijela podívat, jak se „jejímu" Dámskému klubu vede. Také přivezla velice zajímavé informace o tom, jaké hosty sama připravuje na první tři měsíce příštího roku. Je se na co a na koho těšit ...

 

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS