Hotely - hory - lyžování

Datum: 7.12.2007
zimní nabídka ubytování na horách

Zimní radovánky - EuroAgentur Hotel Churáňov

Nádherná šumavská krajina láká do své náruče již po mnoho let vyznavače zimních sportů. Na Šumavě je hodně sportovních oblastí s vybudovanými lyžařskými areály a kompletním sportovním zázemím.

Náš EA Hotel Churáňov se nachází přímo v centru  nejlepšího šumavského sportovního centra  Zadov-Churáňov, kde je k dispozici 7 sjezdovek a téměř 50 km upravovaných běžeckých tratí.
Hotelovým hostům nabízíme příjemné ubytování s překrásným výhledem do krajiny a částečně přímo na centrální sjezdovku. Po náročném sportovním dni mohou hosté využít k relaxaci saunu, solárium a masáže nebo zařízené fitcentrum s tělocvičnou.

Nejen pro hotelové hosty jsou připraveny gurmánské speciality v hotelové restauraci, věčer lze strávit v nočním, baru nebo kavárně.

Hotelový komplex EuroAgentur Hotel Na jezeře

Romantický pohled na zimní lipenskou přehradu a naše zasněžené ubytovací vily se každému našemu hostu vryje do paměti. Nechat se unášet poletujícím sněhem v klidné přírodní lokalitě na procházkách nebo cestou do blízkého lyžařského areálu Kramolín je ideálním relaxací a oddychem.

Areál je určen nejen zájemcům o lyžování, ale také pro ostatní zimní sporty, je zde bobová dráha, možnost bruslení a aquapark. Naše hotelové zařízení nabízí svým hostům ubytování v hotelové budově nebo ve vilách, k odpočinku slouží zařízené fitcentrum, sauna a masáže.

Stylová restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni.

EuroAgentur Hotel Praha v nejvýše položeném horském městečku – Boží Dar

Nabízí svým hostům v centru Krušných hor nedotčenou přírodu, vzdušné lázně, 15 lyžařských vleků, sedačkovou lanovku, 70 km upravovaných běžeckých tratí a k zábavě například snowtubing.

Oblíbená stylová hotelová restaurace nabízí vyhlášené speciality šéfkuchaře, v útulné vinárně lze ochutnat kvalitní tuzemská vína.

Pro náročnější klientelu je připraven hotelový balneo provoz s koupelemi a masážemi, které mohou být doplněny návštěvou sauny a bazénu nebo whirlpoolu.

EuroAgentur Hotel Lesní chata Kořenov

Nově jsme zařadili klientům do nabídky v zimním období hotel na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor u města Tanvaldu. Hotel nabízí zcela exklusivně výběr ze dvou blízkých lyžařských středisek, což dodává hostům zpříjemnění pobytu. Nádherné výhledy do krajiny lákají na upravené běžecké tratě, ale i k pěším tůrám. Přímo u hotelu se nachází 250 m dlouhý vlastní lyžařský vlek vhodný pro klidné sjezdování.

Hotel poskytuje svojí polohou oázu klidu a pohody. Po náročném dni se hosté mohou občerstvit ve dvou restauracích a večer pobýt v baru.

Služby relaxačního centra se dvěma whirlpooly, saunou, masážemi a fitness jsou vítaným zpestřením pobytu. Přijeďte, sportujte a relaxujte, jste vítáni!


Zimní dovolená spojená s léčením

K zimní dovolené patří nejen dovádění na sjezdovce, ale i následný odpočinek a načerpání nových sil. Nově vám nabízíme lyžařské pobyty spojené s léčením a wellness v našich hotelech v Mariánských Lázních :

EuroAgentur Hotel Cristal Palace ****
EuroAgentur Hotel San Remo ****/*** jsou hotely v blízkosti vlastního lyžařského areálu – Skiarény dlouhé 1500 metrů.. V ceně pobytu je započten výhodný Skipas včetně dopravy skibusem přímo do areálu.

Oba hotely poskytují hostům léčebné a rehabilitační pobyty včetně vstupní lékařské prohlídky. V relaxačních centrech hotelů mají hosté k dispozici bazén, masáže, saunu a solárium. Užijte si zábavu a léčbu, v našich hotelech se vám vrátí energie zpět!

EuroAgentur Hotel Terasa – Frýdek-Místek – Moravskoslezské Beskydy
Hotel na břehu přehrady Olešná, těsně pod dominantou Beskyd Lysou Horou, nabízí v zimě ideální prostředí pro lyžařské a běžecké aktivity. Blízké sjezdovky a běžecké tratě přímo u hotelu táhnoucí se překrásnou až melancholickou přírodou ve vás na dlouhou dobu zanechají ty nejkrásnější vzpomínky.

Po náročném dni mohou hosté využít moderně a elegantně vybavené hotelové wellness centrum s parní kabinou a aromaterapií, saunou, whirlpoolem a masážemi. Nový aquapark v těsné blízkosti hotelu nabízí kryté bazény s množstvím vodních a ostatních radovánek, například bowling.

EuroAgentur Hotel Terasa vás uchvátí i v zimě, přijeďte se přesvědčit!

4.12.2007
 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS