Vánoční pošta

obrázek
V předvánoční době naše děti, blízcí a i my sami přemýšlíme, co bychomn rádi viděli pod vánočním stromečkem a co by nám udělalo radost. Nenápadně oznamujeme svá přání, rafinovaně ukazujeme své touhy v katalozích nebo jednoduše napíšeme Ježíškovi.

V předvánoční době naše děti, blízcí a i my sami přemýšlíme, co bychomn rádi viděli pod vánočním stromečkem a co by nám udělalo radost. Nenápadně oznamujeme svá přání, rafinovaně ukazujeme své touhy v katalozích nebo jednoduše napíšeme Ježíškovi.

Stalo se již tradicí, že mnoho dětí (možná i dospělých) zasílá svá přání v podobě dopisů přímo Ježíškovi. Z tohoto důvodu je již mnoho let otevřena Vánoční pošta v nejvýše položeném městečku ve střední Evropě - v českém městě Boží Dar.

Dopis Ježíškovi je možno zaslat na adresu - Vánoční pošta, Boží Dar, PSČ 362 62, nebo jej přímo podat na poště v Božím Daru.

Vzhledem k letošním velmi dobrým sněhovým podmínkám vám doporučujeme letošního roku osobně navštívit horské město Boží Dar, využít vynikající lyžařské sjezdovky a běžecké tratě. Uděláte radost sobě i dětem! Pro příjemné přenocování je připraven náš EuroAgentur Hotel Praha, kde najdete po sportovních výkonech osvěžení a odpočinek ve stylové restauraci nebo vinném sklípku. Využijte taktéž služby maséra s lávovými kameny nebo wellness centra s bazénem, whirlpoolem, saunou, soláriem a parní lázní.

Udělejte před Vánoci radost sobě a svým blízkým!  Zkuste něco neobvyklého pro vaše nejbližší, darujte jim zážitek na který jen tak nezapomenou! Těšíme se na vás.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS