S doktorem Uzlem o sexuální tematice

obrázek
S doktorem Uzlem o sexuální tematice. Dámský klub Eliška navštívil tradičně v úterý, 13.listopadu, lékař sexuolog, ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu, člen zahraničních odborných společností a také externí učitel na Univerzitě v Hradci Králové – pan MUDr.Radim Uzel.

S doktorem Uzlem o sexuální tematice. Dámský klub Eliška navštívil tradičně v úterý, 13.listopadu, lékař sexuolog, ředitel Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu, člen zahraničních odborných společností a také externí učitel na Univerzitě v Hradci Králové – pan MUDr.Radim Uzel.

Již od začátku, kdy si vzal pan doktor slovo bylo jasné, o čem se tento večer bude v Dámském klubu povídat – o sexu, sexuální výchově a o vývoji sexuality. A téma to bylo skutečně zajímavé. V samotném začátku byla znát malá nervozita u stolků žen z otevřenosti pana Uzla, ale po několika málo minutách a humorných příhodách v podání našeho hosta byly veškeré zábrany pryč a další dvě hodiny pan doktor přímo exceloval a všechny přítomné ženy vtáhl do „své“ problematiky.

V druhé polovině programu došlo i na přímé nebo písemné otázky a na odpovědi, u kterých se všechny ženy i velice dobře pobavily. V samotném závěru nabídl pan Uzel také soukromé konzultace u svého stolku. 

O přestávce se naše dámy mohly seznámit s profesionální světovou kosmetikou ARTISTRY a EDIE FUNNKHAUSER, která je známá na všech světových přehlídkových molech. Zájemkyně mohly také využít nalíčení touto kosmetikou od odborných poradkyň.

Atmosféra celého večera byla, jako již obvykle, velice příjemná a náš host i kosmetika sklidili velký úspěch.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS