Nabídkový katalog 2008

obrázek
Největší česká hotelová a incomingová společnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. vydala svůj reprezentační nabídkový katalog na rok 2008. Katalog bude v nejbližších dnech distribuován na veletrzích cestovního ruchu v zahraniční a tuzemsku, na specializovaných workshopech a při osobních jednáních s partnery.

Největší česká hotelová a incomingová společnost EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. vydala svůj reprezentační nabídkový katalog na rok 2008 (PDF ke stažení). Katalog bude v nejbližších dnech distribuován na veletrzích cestovního ruchu v zahraniční a tuzemsku, na specializovaných workshopech a při osobních jednáních s partnery.

V katalogu jsou podrobně popsána všechna ubytovací zařízení s množstvím fotodokumentace, dále gastro provozovny a nabídka incomingové cestovní kanceláře včetně kongresových prostor.

Každoroční vydání nabídkového katalogu je pro společnost i příležitostí vyhodnocení práce v oblasti rozšiřování hotelového řetězce. Jsme si jisti, že široká nabídka ubytovacích zařízení nejen v Praze, ale i v ostatních částech České republiky, je pracovním povzbuzením jak pro nás, tak i pro naše partnery.

 

 

EuroAgentur.com: Hotely v Praze | Hotely v Karlových Varech | Hotely na Šumavě a další hotely

Copyright © 2007-2017 EuroAgentur Hotels&Travel a.s.
Všechna práva vyhrazena
Topinfo CMS